Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
pokemon vb çizgi filmleri hiç izlemedim herkes çılgın gibi izlerdi :D
benim en sevdiğim bugs bunny duffy duck kısacası sevimli kahramanlardı =)
he bi de tsubasa vardı idolümdü :D

küçükken çizgi filimden çizgi filimlere geçiyodum.
izlediğim çizgifilimi birkezdaha izlerdim
şimdi ise tv açmıyorum dizilerden nefret ediyorum
çizgi flim hiç seyretmiyorum
dream tv birde ara ara haberleri seyrediyorum.
anlıcanız tv ve çizgi flim izlemiyorum.

şirinler manyaktı yaaa gargamel blackmetal dinliyordu ...tabii kedi de vardı ama birşey yapmıyordu :) ...şirinler blues dinlerdi :) topu abazaydı( kaşar şirin olayı) Gü<eldi ama bayıyordu be abi...gözlüklü şirin günde aslında 100000 tane açık saçık dergi okurdu,,,bilgiliyim diye geçinirdi....güzeldi bee...ama en çok tom&jerry güzeldi beaa...hayatın gerçeklerini yüzüme vuruyordu o çizgifilm...

morgaine demiş ki:

eveeeeeeeeet uçan kaz! bide ''yeşil çatılı ev'' vardı,çilli bi kız o evde yaşardı... sonra ''şeker kız candy'' vardı.''küçük boksör'' vardı(çizgi filmin ismini hatırlayamadım. sonra ''sihirli kurdela'' vardı kız istediği kişinin kılığına girebiliyordu. veeeeeee en önemlisi ''ay savaşcısı'' çocukluğumda çok izlerdim...gerçi 3 sene önce trt'de vardı.benim favori savaşcım ''mars savaşcısıydı''. bide ''transformers'' vardı kaç seri vardı?onda çok çocuk,araba(robot)felan değişti.

of offff ne güzel günlerdi öyle.şimdi sabah tv'yi bi açıyorsun kadın programları.yeni nesilin çocuklarıda anneler demekki(işin ilginci bu programları erkeklerde izliyor) :LOL:

Ay Savaşçısı cidden çok harikaydı :) Usagi ne şaşkın hatundu öyle ya :D

Sailor_Senshi2.png

Genç kızların sevgilisi Mamoru "Tuxedo Mask" (Smokinli Şovalye) :)

TuxedoMask.jpg

panik_431 demiş ki:
morgaine demiş ki:

eveeeeeeeeet uçan kaz! bide ''yeşil çatılı ev'' vardı,çilli bi kız o evde yaşardı... sonra ''şeker kız candy'' vardı.''küçük boksör'' vardı(çizgi filmin ismini hatırlayamadım. sonra ''sihirli kurdela'' vardı kız istediği kişinin kılığına girebiliyordu. veeeeeee en önemlisi ''ay savaşcısı'' çocukluğumda çok izlerdim...gerçi 3 sene önce trt'de vardı.benim favori savaşcım ''mars savaşcısıydı''. bide ''transformers'' vardı kaç seri vardı?onda çok çocuk,araba(robot)felan değişti.

of offff ne güzel günlerdi öyle.şimdi sabah tv'yi bi açıyorsun kadın programları.yeni nesilin çocuklarıda anneler demekki(işin ilginci bu programları erkeklerde izliyor) :LOL:

dımı ya ıyıkı sımdı cocuk olmamışım.kadın programı ızleyerek buyumek ıstemezdım ;)

aynen...ben bide ayo yogi'yi unutmadım hatta bende bir kaç vcd'si var canım sıkıldıkca izliyorum...hanna barbera'nın yapıp yönettiği bütün çizgi filmler süperdi...bide bilmem ne diye olimpiyatlar vardı orda scobby-doo,ayı yogi,kaptan mağra admı felan hep yarışıyorlardı...Allahım ne kadar mutluydum o zamanlar şimdi hiç biri yok ortada.

Robotech çok severdim eskiden.
Amerikalılar 3 japon anime diziyi birleştirip yapmış Robotech'i bunlardan biri Super Dimensional Fortress: Macross

Neyse bunu prequel'ini yapmışlar 90larda onla ilgili bir dog fight sahnesi klibi linki veriyorum:

Tabii ki Aces High eşiliğinde :)
http://www.youtube.com/watch?v=PQociBLRfds
Görüntü kalitesi kötü ama yan tarafta da linkler çıkıyor hatta macross zeronun tüm 5 bölümü de var youtube ta

çizgi film hakkinda bilgi almak isteyen ve ekran arkasini ogrenmek isteyen arkadaşlar istanbul içindeyseniz maltepe üniversitesinde bölüm olarak var ilgilileri bekleriz

ben bir aralar pokemonlara sarmıştım orta 1 deyken hergün izlerdim sabahları okula gitmedende tusubasaya bakarım sonra da arkadaşlarla okulda maç yaparken yok bilmemne vuruşu yok kartal vuruşu deliririrdim :D şirinler zaten vazgeçilmezdi bazen denk gelince izlerim gene.hey gidi hey ne çizgi film izlerdim küçükken hele birde cumartesi sabahları süper olurdu erkenden kalkıp bir sürü çizgi film izlerdim birde c.tesi sabahları çocuklu amerikan filmleri verirlerdi onlarada hastaydım. :D

Geri