Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
simdiki cocuklar sanslı sabahtan aksma kadar cizgi film gosteren tvler var veya vcd,dvdsi var eskıden oylemıydı bı hevesle beklenırdı ozamanlar butun planlar o zaman aralıgına gore yapılırdı eeyytt neydı be o gunlerrr...

dumanduman demiş ki:
simdiki cocuklar sanslı sabahtan aksma kadar cizgi film gosteren tvler var veya vcd,dvdsi var eskıden oylemıydı bı hevesle beklenırdı ozamanlar butun planlar o zaman aralıgına gore yapılırdı eeyytt neydı be o gunlerrr...
valla öyle be şimdi aç d çocuk u sabahtan akşama kadar çizgi film seyret .ben sabahın köründe kalkıp tusubasa seyrederdim ya ne güzeldi sonrada arkadaşlarla maç yaparken yok bilmemne vuruşu yok akula vurusu tribe girerdim :D orta okulykende pokemonlar vardı arkadaşlar kavga ediyordum charmender benim diyordum oda benim diyordu olum o benim sen skörtıl ol diyordum kavga ederdik çocukluk güzeldi ya.

Çizgi Film olarak 3-4 tane favorim var.

1.The Simpsons(kesinlikle 1 numAra fAworim)
2.South Park
3.Emily
4.Aladdin(sanırım böyle yazılıyor trt 1'de yeni keşfettim çok eskiden atv'de izlerdim nostalji oldu :) )

dumanduman demiş ki:

Evet bilader ya.. Nerde o günler. Şimdi benden az izliyorlardır belki de çizgifilm. Benden de çok giriyorlar msn'e internete şuraya buraya..

Benim favorilerim de saymakla bitmez :D

Duck Tales, Looney Tunes, Thunder Cats, Dark Wing Duck, Tazmania Canavarı

Bir de şu sıralar 3 yaşındaki kızımın favorileri otomatikman benim de favorim: Prenses Sophia, Tim ve Ailesi, Çılgın Yarışçılar (Mikiler)

Geri