Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
dragonball cok güzeldi özellikle erotizm soslu espirileri 😀 pekde çocuklara göre değildi... buarada dragonballZ yi hiç izlemedim ama zaten eski tadını vereceğinide sanmıyorum...

hollywood yaramazları vardı çok eskiden,sanırım kızların hemen hepsi bilir bu çizgi filmi🙂
ilk sinema deneyimimde çizgi filmdi;aslan kral🙂nası ağlamıştım sonunda...
çizgi film izlenmez mi ya

Romantik komedi sevenlere Midori No Hibiri ve aksion dram tadında ise gungrave kesinlikle kaçırılmayacak animeler son dönemde

gecenin bi yarısı sünger bob izliyorum..anneme de benziyo zaten,çok eğlendiriyo beni..🙂
sonraa southpark'ın eski bölümlerini açıp bakıyorum..kenny'nin öldüğü bölüm gerçekten çok dokunaklı olmuş,üzgünken hep onu izliyorum nedense..
biş ey sorucam,disney'de iki tane sincap vardı,plutonun nefret ettiği,isimleri neydi acaba bilen var mı?chip&cheps miydi??uff hatırlayamıyorum..

Tom & Jerry'de Tom'un haykırışlarına hayranım.Örneğin Jerry,Tom'un poposuna bir iğne batırır ve Tom'un feryadı:"Vıııhuu!Vıh huhu vu hu!" 😀

Tusubasa yakışıklı çocuktur 🙂 İlkokul beşinci sınıftayken her sabah 7de oturur izlerdim servis gelene kadar.

Çizgi film denince The Simpsons'ı hiçbir şeye değişmem.

Nickolodeon güzel kanaldı, hala var mı bilmiyorum. Yayın akışı bile aklımda.

noSurprises demiş ki:
gecenin bi yarısı sünger bob izliyorum..anneme de benziyo zaten,çok eğlendiriyo beni..🙂
sonraa southpark'ın eski bölümlerini açıp bakıyorum..kenny'nin öldüğü bölüm gerçekten çok dokunaklı olmuş,üzgünken hep onu izliyorum nedense..
biş ey sorucam,disney'de iki tane sincap vardı,plutonun nefret ettiği,isimleri neydi acaba bilen var mı?chip&cheps miydi??uff hatırlayamıyorum..
Chip and dale olması gerekir.Hastasıydım onların ya pluto falan ahhh yaşlandığımı hissediyorm

noSurprises demiş ki:

ya annen çok şekerdir o zaman puehehe🙂

Revenga_crw demiş ki:
noSurprises demiş ki:

ya annen çok şekerdir o zaman puehehe🙂
ruhen ve dış görünüş olarak aynılar,ne diosun 😛
evet evet chip and dale di..christmas özel 1952 yapımı bi çizgi filmlerini indirdim şimdi..öyle tatlılar ki..mickey&pluto vr sincaplar.. 😛

ya dufy duck ve bugs bunny nin ikisinin rol aldığı çizgi filmlere bayılıyorum yani bu kadar komik olamaz bişey ya. hele dufy nin kıskançlığından kendini harap etmesi öldürüyo beni😀

estella demiş ki:
Tusubasa yakışıklı çocuktur 🙂 İlkokul beşinci sınıftayken her sabah 7de oturur izlerdim servis gelene kadar.

Ayni donemin insanlariyiz belliki.. Aynı şekilde bende sabah okul servisi gelmeden önce tsubasayı izlediğimi hatırlıyorum 🙂 Hatta o dönemler herkes izlerdi ve okul servisinde cizgifilmi yeni izlemis olmanin etkisile olsa gerek okula kadar tsubasa sohbeti donerdi (abi nasil vole vurdu ama nasil kazandilar maci gibi 🙂 ) onun haricinde dahada geriye gidersek bir voltran efsanesi vardiki annem babamla beraber izledigimi hatirliyorum cok surukleyiciydi.. Seker Kız Candy , Tom&Jerry , Ninja Kaplumbağalar ve Diğerleri.. Hepsi harikaydılar.. Şimdiki çocuklara acımamak elde değil çünkü bu güzel çizgi filmlerin birçoğu yayınlanmıyor..

Cizgifilm cocuklara yonelik uretilsede yetiskinlerde sempatisi ayridir.. Ben her daim cizgifilm izlemekten haz almisimdir.. Heleki televizyonda bircok zımbırtı var olduğu surece..

Şu sıralar cnbcedeki Nickoledion kuşağındaki çizgifilmler bir harika vakit buldukça izlemeye çalışıyorum haftasonlar.. Bilhassa SpongeBob ve Cat&Dog vazgeçilmezlerim.. SpongeBob'ın filmide çıktı gerçi ama hala izleyemedim.. aklıma gelmişken biranönce temin etmeliyim 🙂

Evet abim beni Şeker Kız Candy'deki kötü kıza benzetiyordu hatta yaramazlık yapınca...
Bak şarkısı da aklımda.. Vattativa vattativa kendi..

Geri