Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
beyler bayanlar star ın efsanevi "motorize farelerini" hatırlayan var mı ? benim küçükken hep okul saatime gelirdi ya öğretmenler odasında ya da hastaysam evde izlerdim. hani üç tane fare motoru falan var....

s_hifty demiş ki:
he man ve şirinleri bir arada görünce aklıma geldi samanyolu tv de bi aralar bu iki filmi değiştirmişlerdi bildiğiniz üzere dinci bir kanal bunlarda he man in ünlü ''gölgelerin gücü adına'' lafını ''allahım sen bana güç ver'' olarak değiştirmişlerdi :) şirinleride bir şirin şirin baba nerde diye soruyordu diğeride cuma ya gitti diyorsu :)) şirine baş örtülüydü falan :)

Eheh evet gene şirinlerde şu varmış bana da bi arkadaş söylemişti: "la la la lallallaa.." die şarkıları var ya onların..onu da "la ilahe illallah allahü ekber" şeklinde değiştirmişler :)

Bir de şöyle düşünün bize komik geliyor,çok da komik ama;
Bunu izleyen çocuklar olduğu için beyin yıkamaktan başka birşey değil bu Şirine'ye baş örtüsü takmak falan.
Düşünsenize, Kanal D'de Şirinler'i izlemiş olan bir çocuk yolda yürürken "La La La La La Laaa" diyor,
TV8'de izleyen çocuk ise yolda yürürken "la ilahe illallah la ilahe illallah" diyor...

pazar sabahı saat 7 de kalkar izlerdim yeşil dev,süper kahramanlar felan baya manyakmışım be :D
maşallah futbol çizgifilmlerini yeniden izlemiş gibi oldum sayenizde.bende uyuz olurdum o top sürme muhabbetlerine git git bitmezdi yaa.bi de gol ya da sakatlık olunca amcamlar kendi aralarında konuşmaya başlarlardı ama ne konuşma,sanırsın maça 2 gün ara verilmiş :D
bi de denver vardı dinazor.bi grupta gitar felan çalıyodu.onuda çok severdim.
her bayram asterixi verirlerdi televizyonda kaçırmazdım...
son dönemde ise tabii ki ice age
shrek,chicken run'da çok hoş...

:deli
Ben nasıl dıkkat etmedım bu forum a ya cızgı fılmmı hepsını severım hepsını hepsını cok severım seker kız candy den tutunda transformans a kı taparım buna ordan sola don votran de trafık ısıklarında dur anıme de Southpark de allahım okadar cok varkı sımdı bırden aklıma gelmıyor hepsı nıcoledıon kapanmadan once hepsını ızlerdım gercı sımdıde ızlıyorum ama ben valla gunce 40 dk dan fazla cızgı fılm ızleyemezsem kafayı sıyırıyorum neler vardı pızza kedıler vardı , nınja kaplumbalar , kare pantolunlu sungerbob var, kedı kopek var pokeman var dıgımon var ve benım en sevdıklerımden bırı BEYblade var sonra rugrets var ajan kopekler var sırınler var okadar cokkı azıımdan salya akıyor suanda hahaha cok sevındım cok sevındım ahhahaha herkez cızgı fılm sevıyo bende sızı sevıyorum heahhaehahheha (Not : Bu yazıdan sonra benı hastaneye kaldıracaklar sanırım delırdım sevıncden ) Sonra redkıt var gecen gun cnbc-e de redkıt ın orjınalını ızledım sıgara ıctıgı zamanı cok guzeldı sonra sonra sımsonlar var tabı var oda var hebelehobele lueı nın hayatı var kotu kopek var , daha cok oooo hepsını severım hatta kucukken he-man cılık oynıcam dıye kafamı yarmıstım guzel gunlerdı :) :deli

heyt be. şu aralar sık seyir ettiğim şeyler yok. ama eskiden cine5de spawn vardı. örümcek adam, trans formers, denver, kızıl baron ve en önemlisi voltran ve şeker kız candy.

darthseth demiş ki:
daisuke_ishiwatari demiş ki:
darthseth demiş ki:
ya ne iyi oldu hatırlattınız g.i joe you ya :psevindim sarhos sarhos.
bu arada bi allahın kulu çıksa da su robopt filminin ismini hatırlasa

ayrıca prens valiant vardır bir de onu seven ama onun aşık olmadığı bir hatun neydi ismi?

dunyada geçiyor ha trt de kuçukken lazerion vardı o olabilir dunyada bi robot aydaki insanlara kotulere karsı savasırlardı duyadaki robot her seferinde zorda olsa kazanırdı ki trt son bolumunu yayınlamamıstı çizgifilmin çok sinir olmustum ellerinde yoktu her halde o son bolum robotu bi eleman kullanırdı iki arkadası daha vardı baska bisi olamaz biraz daha açıklarsan ne olduğunu tam kestirebilirim beynini zorla biraz bende izlediğin seyin ismini soyliyim sana....

hayır alakası yok. bu daha çok oyuncak robotların döğüşü üzerineydi.. hani beyaz bir robotu olan çocuk vardı.zamanla robotla çocuk arasında bir tür iletişim oluyordu. bunlar robot döğüşleri yapıyorlardı. böcek çeşitlerindeki robotlardan bir ton başka robota kadar hersey vardı.
neyse hatırlamak zor.
evet abi. bende hatırlıyorum onu. küçük robotları vardı herkezin ve dövüşüyorlardı. pokemon gibi. ama hayatta hatırlayamam. sadece bi kaç sahne hatırlayabiliyorum.

dün beavis ve butt-head in filmini izledim müthiş herkese tavsiye ediyorum south park beavis.. gibi yetişkinlere yönelik çizgi film leri çok seviyorum bildiğiniz varmı böyle

"Jack The Pirate" , "Eek the Cat"(?), "Spiderman","X-man","Sponge Bob Squarepants","Rugrats" daha doğrusu Foxkids ve Nickelodeon in bütün çizgifilmlerini izlerim bayılırım ama öss sebebiyle pek izleyemedim bu sene :)
Asıl kahramanlarım Dragon Ball ve Pokemondur..Pokemon çok güzel quest fikirleri verir harikadır :)

Bu yaz birkaç hafta Nickelodeon ve foxkids izleyeceğim aralıksız.. 8)

premature_boy demiş ki:
darthseth demiş ki:
darthseth demiş ki:

ayrıca prens valiant vardır bir de onu seven ama onun aşık olmadığı bir hatun neydi ismi?

dunyada geçiyor ha trt de kuçukken lazerion vardı o olabilir dunyada bi robot aydaki insanlara kotulere karsı savasırlardı duyadaki robot her seferinde zorda olsa kazanırdı ki trt son bolumunu yayınlamamıstı çizgifilmin çok sinir olmustum ellerinde yoktu her halde o son bolum robotu bi eleman kullanırdı iki arkadası daha vardı baska bisi olamaz biraz daha açıklarsan ne olduğunu tam kestirebilirim beynini zorla biraz bende izlediğin seyin ismini soyliyim sana....

hayır alakası yok. bu daha çok oyuncak robotların döğüşü üzerineydi.. hani beyaz bir robotu olan çocuk vardı.zamanla robotla çocuk arasında bir tür iletişim oluyordu. bunlar robot döğüşleri yapıyorlardı. böcek çeşitlerindeki robotlardan bir ton başka robota kadar hersey vardı.
neyse hatırlamak zor.
evet abi. bende hatırlıyorum onu. küçük robotları vardı herkezin ve dövüşüyorlardı. pokemon gibi. ama hayatta hatırlayamam. sadece bi kaç sahne hatırlayabiliyorum.

Hay ağzını öpeyim.. ya da dur öpmeyeyim :D bir de ismini hatırlasam.. Çok güzel olacak.
valla hergün izlerdim onu. tekrar tekrar.
hatta o sıralar almanyaya giden bir amcamız vardı ne istersin dönüşte demişti bana..
bende o robottan istemiştim :D

Ya bıze kablolu tv ben orta okulun basındayken gelmıstı zaten ozamanlar evden cıkmayan yanında azına mı...rım denıldıgınde korkudan aglıyan problemlı ve sıvılcelı bı bebeyldım kablolu tv nın gelısı benım hayataımı degıstırdı tabı ne olcude degıstırdı sole oldu eskıden okuldan eve gelırdım ve trt ızlerdım sonra yemek yerdım ve evde bozulmadık nekadar elektronık esıya varsa bozardım kablollu tv geldı hıc unutmuyorum geldıgı gun basından kalkamadım ve ondan sonrakı 2 yılda aynı skeılde oldu somestır tatılınde 15 gun boyunca sabah acıldıgından aksam kapanma saatıne kadar cızgı fılm ızledım sonrada zaten mutasyon gecırmıs yeı versıyonum ortaya cıkdı hehe :p :deli

darthseth demiş ki:
premature_boy demiş ki:
darthseth demiş ki:
darthseth demiş ki:

neyse hatırlamak zor.

Hay ağzını öpeyim.. ya da dur öpmeyeyim :D bir de ismini hatırlasam.. Çok güzel olacak.
hatta o sıralar almanyaya giden bir amcamız vardı ne istersin dönüşte demişti bana..
www.animeheaventr.com adresine uye ol ordakiler biliyordur belki mutlaka biri hatırlar ordakilerin çoğu izlediklerinin ismini bilirler ..

darthseth demiş ki:
premature_boy demiş ki:
darthseth demiş ki:
darthseth demiş ki:

neyse hatırlamak zor.

www.animeheaventr.com adresine uye ol ordakiler biliyordur belki mutlaka biri hatırlar ordakilerin çoğu izlediklerinin ismini bilirler ..

sayfa açılmıyor :(

Geri