Cemiyette Pişiyorum (Punk) - İstanbul

allaam deliricem yaa intihar ediim ben en iyisi ya da Gökcan'ı öldüriim daha iyi hayaletinden de kurtulmuş oluruz böylece yıllar oldu beah :evil:

Nirvana öleli seneler oldu farkında değil misiniz?.. İyidir, güzeldir ama geçti o zamanlar artık anlayın bunu artık, "retroyuz bizz, retroyuzzz bizzz" diye bağırmayınız artık.. rica ediyorum! ;)

Ha, ayrıca önemli bir yeri de vardır Nirvana grubunun müzik tarihinde, hani laf etmiyorm yanlış algılamayın da.. Of, anlayan anlar ne demek istediğimi! ;)

Sex Pistols da öldü doğrudur, severiz ama. Nirvana'yla aynı olay işte, herşeyin zamanı vardı. Nirvana'yı sorsan bana "sever misin?" diye, "evet" derim tabii ki.. Ayrıca Gökcan ölmedi, yeni konuştum ;)..

valla severim kendisini ama grup içinde değilde böyle istiklalde filan görürsem severim stüdyo dışında severim uzaktan uzaktan severim ööle işte

ilk defa metalciler gelmişti konserimize enteresan bi deneyimdi ama alıştık sonradan barışarock'ta headbang bilem yaptılar biz çalarken

:zipla doum günün kutlu olsuuuuuuun baterist efendi...yeni yaşinda coooook mutlu falan ol emi nebilim işte istediin herşey olmasada çou şey olsun en azindan! abartmanin alemi yok dimi :kaydim ...ii geçmeleri şartiyla nice yillara...

Geri