Cemiyette Pişiyorum (Punk) - İstanbul

laa olm seni nerde görüyomda dicem.. alla alla....
süper olacak.. burdan cemiyetime teşekkür ediyorum... tüm olumsuzluğa rağmen gelmeyi kabul ettiler.. çok saolun kardeşler... öpüyorum sizleri...

cemiyetin festivale tüm aksaklıklara ragmen katılmasını kutluyorum, insanları zor durumda bırakmadınız... her ne kadar festivale gelemesemde, gönlüm sizinle hasonowich, cemiyet...

konserin tam haberini veriyorum

14 MAYIS CUMARTESİ SAAT 18.00 SARPANiTA ROCK BAR'da KONSER

CEMİYETTE PİŞİYORUM
POSTER-iTi
RİNT
OFİSBOYZ

giriş:5 ytl

no 18 yaş sınırı

saolun valla geldiiniz için tüm aksaklıklara rağmen geldiniz ve çıktınız sahneye... kısada sürse yinede ben bayaa bi eğlendim.. güzeldii hava kötüdü biraz.. muhabbette baaya güzeldi... nese şu cumartesi günkü konser için istanbula kaçmaya çalışacam ama bakalım... nese cemiyet tayfası selamlar hepinize....

bu arada haftasonu olan konser süperdi gerçekten.. ofisboyz cemiyet posteriti süper bi konserdi çok çok eğlendik.. cemiyet herzamanki gibi süperdi gene...

emrahım seni bekliyoruz valla.. firar mirar etme yoksaa çok bekleriz daaaa... tez zamanda bekliyoz senide artık...... bu arada emrah la nekadar kaldı... öptüm gözlerinden.....
bu arada:

TARİH: 24 MAYIS SALI
YER: MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ BAHAR ŞENLİKLERİ
SAAT: 16:00

ŞENLİKLER PAZARTESİ BAŞLIYO CUMA YA KADAR

SALI HERKESLERİ BEKLERİZ.............. beleş cemiyet konseri kaçmaz kaçırılmaz gidin millet....

Geri