Satılık Handmade Analog Pedal Setups

Takasa
Kapalı
Fiyat
230
Para Birimi
USD
Pedallar sırasıyla, Tuner+ Power supply/ Compressor/ Vibe/ Overdrive (3 Modlu -Booster+Vintage Dr.+Tube Dr.)ve Delay Reverb’dür. Sistemin, pedalların çalışmasında hiçbir sorun yoktur! Compressor, MXR klondur. Vibe’ın neyin klonu olduğu olduğunu bilmiyorum; ama Jimi Hendrix, Robin Trower, SRV, David Gilmour…gibi gitaristlerin soundlarını gayet güzel vermekte. Bilenler için diğerlerini tanıtmaya gerek yok! Sadece Boss’u 2. El almıştım. Danelectro, Kokko ve Mosky 0’dan farksız, Guyatone da kozmetik olarak gayet iyi durumdadır. Boardın koruma kapağı hediye verilecektir. İşiniz bittikten sonra kapatırsanız tozlanma olmaz. Hafif materyalde, elektrik düzeneği hazır ve kaliteli pedallardan oluşan seti uygun bir fiyattan veriyorum. Öyle ki, sadece Guyatone Overdrive’ı getirtmeye kalkarsanız, yeni vergilerle 200 doların üstünde gelir. Takas ve pazarlık düşünmüyorum. Belki Power supply pedal var bende derseniz, Boss’u 450 TL ile set-up’dan düşerim. Ya da Kokko Vibe varsa bu, 350 TL, Mosky compressor varsa 250 TL olur.

Dosyalar

• MİNİ PEDALBOARD 1 (1).jpg
    MİNİ PEDALBOARD 1 (1).jpg
    3.9 MB · Gösterim: 58
  • MİNİ PEDALBOARD 2.jpg
    MİNİ PEDALBOARD 2.jpg
    5.4 MB · Gösterim: 56
  • MİNİ PEDALBOARD 3.jpg
    MİNİ PEDALBOARD 3.jpg
    5.3 MB · Gösterim: 57
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler