İzmir İzmir'de Hevymetal Grubu

İzmir'de ikamet ediyorum ve uzun yıllar bateri çaldım ama bir okadar da çalmadım.Eee haliyle bu müziği bıraktığım yıllar bana olumsuz yönde etkisi oldu ama çabuk toparladım.kendime ait davulum vardı şimdi değiştirmek ve daha kaliteli birşey almak için sattim.2 yıl bir grupla konsere çıktık ve 11 adet beste yaptık.en büyük çıktığımız mekan istanbul Dorock Taksim idi.Sonrasın da ise birçok grupla çalıştım.Bir başka grup ile de albüm çıkarttık 2 adet şarkıya klip çektik hatta spotify'da albümü bulabilirsiniz " voyvoda - red sealed letter " gerçi grup bass ve vokal yüzünden dağıldı.Uzun lafın kısası; kendine güvenen provaları aksatmayacak(hastalık, ölüm olmadığı sürece) asker disiplini ile müziğine sıkı sıkıya sahip çıkacak yaş aralığı 33 ve üstü olursa çok sevinirim(ergen tribi çekemem.yaşı 33 ve üstü olanlarda da ergen tribi çok var...) karakter sahibi beyni çükünde olmayan insanlarla çalışmak istiyorum artık...Aşağıda instagram ve youtube sayfalarımın linkleri mevcut ordan bakabilirsiniz...
youtube sayfam : https://www.youtube.com/user/HaRkaNN
instagram : @Uldor

heavy metal ve death metal tarzda müzik yapan ve davulcu ihtiyacı olan varsa aşağıda telefon numaram var irtibata geçebilir.Beste ağırlıklı olacak grup cover da çalacağız ama şarkının orjinali olmayacak kendimiz kendimize göre düzenleyip çalacağız...

GSM : 0530 875 93 01

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bol şanslar reyis. her şeyi bulursanız da bir gitarist eksik kalırsa death metal işleri için gelebilirim. Beste odaklı olursa güzel olabilir.
bir hayranın...
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Beste ağırlıklı olacak zaten...valla karakteri olan müzisyen kalmamış izmirde.olanlar da piyasadan çekildi.Bende müziği bırakma safhasındayım az kaldı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bol şanslar reyis. her şeyi bulursanız da bir gitarist eksik kalırsa death metal işleri için gelebilirim. Beste odaklı olursa güzel olabilir.
bir hayranın

bir hayranın...

VOKAL BULUNDU.BASS BULUNDU EĞER UYGUNSAN SENDE GEL REİS? NUMARAM VAR ORDAN ULAŞ

Geri