Satılık Fender USA Standard, 60. Yıl Logolu, Custom Shop Fat 50's Manyetikli

Takasa
Açık
Fiyat
14000
Para Birimi
TL
Merhabalar. Fender'in 60. yılına özel ürettiği, Custom Shop Fat 50's manyetikli gitarımı artık humbucker modele geçtiğim için satıyorum. Arkasında, 60. yıl özel logosu vardır. 2014 üretimidir. ABD Fender zaten en üst düzey gitarlardan biridir ama bu model, Custom Shop manyetikleriyle diğer Standard'lardan da üstün modelidir. Gül ağacı tuşelidir. Gitarın pickguardı normalde beyazdır ancak şu an üzerinde daha güzel olan "tortoise shell" diye geçen daha pahalı bir pickguard vardır. Elimde 3 gitar vardı o yüzden çok fazla kullanmadım. Temiz bir gitardır düzenli bakımlarını Zuhal Müzik'ten yaptırdım. Humbucker'lı gitarlarla takas teklifine sıcak bakabilirim. Özellikle floyd rose olmaması ve sabit köprülü olması öncelikli tercihimdir. Artısı eksisi konuşulur. Diğer takas tekliflerinizi de işime yarayacaksa eğer değerlendirebilirim.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler