İst Anadolu Yakasında elektro gitar hocası tavsiyesi

Merhaba,
Elektro gitarda orta seviyeye geldim. Hızlanmak ve çalım tekniğimi üst seviyeye çıkarmak istiyorum.
Ders ilanlarına bakıyorum ama genelde çalım tekniklerini zayıf buluyorum.
Elektro gitara gerçek anlamda hakim, diyaloğu iyi bir hoca arıyorum.
Özellikle sweep picking ve shred tekniklerini kolayca öğretecek birisi olmalı.
İstanbul Anadolu yakasında tavsiyelerinizi bekliyorum.

1 yıldır ders alıyorum.
Müthiş tecrübe, bilgi ve donanım olarak çok iyi, süper bir arşive sahip.
Sohbeti ve yaklaşımı mükemmel bir insan. Sen konuyu anlayana kadar dersi sonlandırmıyor. Dersten sonra sana her türlü katkıyı da yapıyor.
Hollywood Musicians Institute – Guitar Institute of Technology (G.I.T) mezunu, ABD'de çok sayıda kaliteli müzisyen ile çalışıp sahne almış ve eğitmenlik yapmış birisi, ayrıca Brezilya ve Türkiye'de hatırı sayılır okullarda müzik eğitmenliği de yapmış.
Görüşmeni tavsiye edeceğim tek kişi CAN GÜMÜŞ www.rockakademi.com

1 yıldır ders alıyorum.
Müthiş tecrübe, bilgi ve donanım olarak çok iyi, süper bir arşive sahip.
Sohbeti ve yaklaşımı mükemmel bir insan. Sen konuyu anlayana kadar dersi sonlandırmıyor. Dersten sonra sana her türlü katkıyı da yapıyor.
Hollywood Musicians Institute – Guitar Institute of Technology (G.I.T) mezunu, ABD'de çok sayıda kaliteli müzisyen ile çalışıp sahne almış ve eğitmenlik yapmış birisi, ayrıca Brezilya ve Türkiye'de hatırı sayılır okullarda müzik eğitmenliği de yapmış.
Görüşmeni tavsiye edeceğim tek kişi CAN GÜMÜŞ www.rockakademi.com
Dersi online mı alıyorsun yoksa yüz yüze mi?

Pandemi dolayısı ile online devam ediyorum.

Çalım tekniklerini detayları ile anlatıyor. Sonrasında o teknikler ile alakalı dökümanları ve görselleri seninle paylaşıyor. 2. derste yeniden üzerinden geçiliyor. Teknik istenen kıvamda ise yeni teknik ve çalım metodlarına geçiliyor ama daha önceki teknikler ile yeni bir teknik öğrenilmiş ise de o teknikleri barındıran bir parça veriyor sana. O parça çalınması gerektiği gibi çalınamıyorsa " neyse sen buna biraz daha çalış bir işimize bakalım DEMİYOR" sorun neredeyse o kısım üzerinde tekrar tekrar çalıştırıyor
Ders süresi her ne kadar 50 dakika dese de sen olayı çözene kadar sana zaman ayırıyor.
İnanılmaz keyifli birisi, eğlenceli en önemlisi çağın adamı.
Sana Black metal de çaldırıyor Blues de çaldırıyor. Can hoca ile tanışana kadar gitar çalmıyormuşum dedim.
Görüşün, görüşmeye para almıyor :p

Yaklaşık 1 yıldır @forbidden_city Kaan hocamdan ders alıyorum. Gitar teknikleri , armoni ve teori kısmında çok başka bir seviyeye çıkarabileceğini söyleyebilirim. Eğer ilgin varsa işin mix ve mastering kısmında da mükemmel bir adamdır, bildikleri derya deniz.. Derslerde saat falan yoktur, sindire sindire anlatır ve o hafta belirlediği konuyu tam olarak anlayana kadar bitirmez dersi. Hafta içerisinde de genel olarak işlemiş olduğumuz konular üzerinde iyice kavramak adına iletişimimiz devam eder. Çok net söyleyebilirim ki ben bu kadar işini seven bir adam görmedim, gerçekten çok titiz bir anlatımı var. Tavsiye ederim 👍👍👍

Oy oy oy, öncelikle çok mutlu ettiniz beni arkadaşlarım çok sağ olun. Sizin gibi güzel insanlar olduğu müddetçe, iştahla da devam edeceğim her zaman. Paylaşmak, birilerine bir şeyler kazandırabilmek -her anlamda, sadece müzik de değil- harika bir duygu. Şu an 8 öğrencim var, her birinin haftalık ilerleyişi kadar beni mutlu eden çok az şey var, bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.

Fikir sahibi olmak için şuradaki ilanı bırakayım ben buraya en iyisi, forum medyalarında ise gitar çalımıma dair bazı videolar mevcut;

İlgilenirseniz eğer birebir ya da online dersler için özelden konuşabiliriz.
Cep numaram 0537 773 77 33
Sevgiler!

Geri