Sizce bunu almalı mıyım?

Geçen gece çok ani bir şekilde pederin onayı ile dolap uygulamasından ibanez rg370dx gitar ve amfisi sipariş ettim.Fakat bir aceleyle pek anlamadığımdan ilan fotoğraflarında tremolo kolunun olmadığını yeni fark ettim açıklamada belirtilmemişti,onun dışında bir sorun gözükmüyor 2700 tl ye satın aldım sizce siparişi iptal etmeli miyim daha uygun fiyatlara ya da aynı fiyata daha iyi şeyler bulabilir miyim ona göre siparişi iptal edeceğim teşekkür ederim. (İlk defa elektro gitar alacağım)

tremolo kolu yoksa köprüye uygun olanı piyasadan satın alabilirsin.

Aldığın gitar sanırım Floyd-Rose köprü. İlk defa elektro gitar kullanacak birisini bu köprü sistemi biraz zorlar. Ama ayar yapmayı öğrendikçe alışırsın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet tel değişimde ve birkaç konuda daha zorlukları oluyormuş ama çevremde yaptırabileceğim yerler olduğundan fazla sorun etmemiştim,teşekkür ederim.

Evet tel değişimde ve birkaç konuda daha zorlukları oluyormuş ama çevremde yaptırabileceğim yerler olduğundan fazla sorun etmemiştim,teşekkür ederim.
Selamlar. Tel değişimi çok da sorun edilecek bir durum değil. Her ne kadar sabit köprüye göre kıyasla zor olsa da deneye yanıla öğrenilebilir. Fiyat konusunda fikir yürütülebilmesi için amfinin de ne olduğunu belirtmeniz gerek. Siz de sahibinden üzerinden ilanlara bakarak gitar ve amfinin ortalama ikinci el piyasası hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Geri