Müzik için Bilgisayar Topluyorum

işlemci her ne kadar 4.1 yazsa da 4.4 e yakın bir çalışma sağlıyor. dolayısı ile gerek mevcut hali gerekse ileri de overclock yapma ihtiyacın olursa kasanın PSU güven veren bir PSU değil her ne kadar +80 ibaresi olsabile. illa bu kasayı alacaksan mutlaka alternatif bir PSU düşün derim. (Corsair psular şuan piyasada bayağı iyi)

SSD için yukarıda gereken ikaz yapılmış.

Ssd'yi bununla değiştirdim. Birçok ssd ürün açıklamasında belirtmemişler dram özelliğinin olup olmadığını.
Kingston 1TB A2000 NVMe Okuma 2200MB-Yazma 2000MB M.2 SSD (SA2000M8/1000G)
Kasayı fiyata dahil olsun diye ekledim. ortalama 550 yada 600 w gücünde stok fanları olan standart bir şey alacağım. Bütçe tükendi:)

1 ayda bi bilgisayara karar veremediysen müzik yaparken de o nota mı olsun bu nota mı olsun derken müzik de yapamayacaksın. Bence paranı başka bi alanda değerlendir.

Malesef hem doların artması hemde pc dunyasından uzak kalmam biraz uğraştırdı beni. Ama sağolsunlar Gerge ve Amon nickli arkadaşlar bilgilendirip baya yardımcı oldular. Sistemi topladım, hafta içi tüm parçalar elime ulaşmış olur. 30 yıla yaklaştı müzikle iç içeyim. Bu yaştan sonrada fikrim pek değişmez. Fikrine katılamayacağım. Sıkıntı yok o konuda, sağol..

Malesef hem doların artması hemde pc dunyasından uzak kalmam biraz uğraştırdı beni. Ama sağolsunlar Gerge ve Amon nickli arkadaşlar bilgilendirip baya yardımcı oldular. Sistemi topladım, hafta içi tüm parçalar elime ulaşmış olur. 30 yıla yaklaştı müzikle iç içeyim. Bu yaştan sonrada fikrim pek değişmez. Fikrine katılamayacağım. Sıkıntı yok o konuda, sağol..
Sistem nasıl?

i7 10700k işlemci, asus b560 anakart, 32 gb 3200hz bellek, 1tb ssd kingston m2 nvme, ximateg kasa ve soğutucu, 24 inç samsung monitor. Biraz uğraştırdı ama istediğim gibi birşey oldu.

Geri