İstanbul Ritim Gitarist Vokal Arıyoruz

Merhabalar, grubumuz halihazırda birkaç konser aldı ve düzenli sahne almaktadır. Genel olarak çaldığımız şarkılar piyasa parçalarıdır, Mor ve Ötesi, Kargo, Teoman, MaNga, Duman gibi gibi yabancı şarkılar da söyleyecek bir vokal arıyoruz. Repertuar daha da geniş, kısa kestim.
Düzenli anlaşabileceğimiz taktirde ise kendi müziğimizi de yapabileceğimiz birisini arıyoruz.
Özetle sahnemiz oluyor, repertuar geniş ve bunlar oturduğu taktirde kendi müziğimizi de yapabileceğimiz bir ritimi gitarist vokal arıyoruz.

Merhabalar, ritm gitarist aynı zamanda vokalim. Bahsettiğiniz repertuar doğrultusunda daha önce eski grubumla çok sahne almışlığım var. Şimdi şehir değiştirince İstanbul'da yeni müzik grubu arayışındayım

merhaba. vokal olarak daha önce bir çok kez konserlerde sahne aldım, eski grubumla üniversite yıllarında stüdyo kaydı bir kaç çalışmamızdı da olmuştu.
ufak bir fikir vermesi adına aşağıda youtube link uzantısını paylaşıyorum. düşünürseniz görüşebiliriz.
/watch?v=h5Ac3R81D1M

Son düzenleme:
Merhabalar, grubumuz halihazırda birkaç konser aldı ve düzenli sahne almaktadır. Genel olarak çaldığımız şarkılar piyasa parçalarıdır, Mor ve Ötesi, Kargo, Teoman, MaNga, Duman gibi gibi yabancı şarkılar da söyleyecek bir vokal arıyoruz. Repertuar daha da geniş, kısa kestim.
Düzenli anlaşabileceğimiz taktirde ise kendi müziğimizi de yapabileceğimiz birisini arıyoruz.
Özetle sahnemiz oluyor, repertuar geniş ve bunlar oturduğu taktirde kendi müziğimizi de yapabileceğimiz bir ritimi gitarist vokal arıyoruz.
istediğiniz kişi benim

Geri