Satılık Çeşitli Satılıklar - Pedallar / Amfi / Gitar / Ses kartı - (boss, wampler, carl martin, ibanez, tc electronic, xotic, roland vs..)

Takasa
Kapalı
Fiyat
1
Para Birimi
TL
Çeşitli ekipmanlarım satılıktır. Genel itibariyle hepsi temizdir ama yine de durumlarını tek tek belirttim. Bazılarının altında velktro bant vardır. Pedallar evde kullanılmıştır. Resim yüklemedim, isteyen olursa detaylı çeker yollarım. İstanbul içi teslim edebilirim. Kargo olayına girmek istemiyorum. Şu kadara olmaz mı gibi sorular sormassanız sevinirim, hepsi için uygun fiyat belirledim. Toplu alan olursa bir şeyler konuşulur. Takaslık birşey düşünmüyorum, nakit satılıktır.

Fender Hot Rod Deluxe V3 Amfi Durumu 10/10 (Evden dışarı çıkmamıştır. Sesi 1 den yukarıya açılmamıştır. Celestion G12 İngiliz speaker. Foot swich ve koruma kılıfı ile beraber. Amfi çok az kullanıldığından lambarında da hiçbir problem yoktur.) Fiyat: 8800 TL
İbanez Jem 555 white 2008 Yılı. Durumu 9/10 Standart taşıma çantasıyla birlikte. Fiyat: 8300 TL
Avid Eleven Rack Durumu 10/10 Kutuludur. Fiyat: 3500 TL
3u Rack Gator SoftBag Durumu 10/10 Fiyat: 950 TL
Roland Duo Ex Captura Durumu 10/10 Kutuludur. Fiyat: 1400 TL
Wampler Pinnacle Deluxe v1 Durumu 10/10 Kutuludur. Fiyat: 1600 TL
Boss FS-5L Durumu 10/10 Kutuludur. Fiyat: 250 TL
Roland EV-5 Expression Pedalı Durumu 10/10 Kutuludur. Fiyat: 500 TL
İbnez TS9 Mini Durumu 10/10 Kutuludur. Fiyat: 550 TL
Xotic RC Booster v1 Durumu 10/10 Kutuludur. Fiyat: 1450 TL
Tc Electronic Nova Delay Durumu 9/10 Kutuludur. Adaptörsüz. Fiyat: 1650 TL
Tc Electronic Nova Modulator Durumu 9/10 Kutusuzdur. Orjinal Adaptörü ile. Fiyat: 1400 TL
Carl Martin Plexitone Single Durumu 10/10 Kutuludur. Fiyat: 1000 TL

Muzikle kalın.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler