Gossip Girl

heheh yok yav o kadar abartılı bi kaptırmışlığım..Merak ediyorum sadece yeni bitirdim ilk sezonu..O kadar da kaptırılacak bi dizi değil zaten bence..Eğlenceli yani entrikalar falan..Hele o Georgina geldikten sonra daha bi eğlenceli oldu. :D

yok dostum sezon finali değil. www.tv.com dan baktım 13. bölümde ara vermişler. 12/8/2008 de 13. bölüm yayınlanmış 1/5/2009 da 14. bölüm gelecekmiş.16 bölüm var gözüküyor sitede.Devamı gelir mi bilmem :D Bende bugün başlıyorum 2. sezona.Sence 1 mi daha güzel 2 mi ? :D:p

kornfreak demiş ki:
yok dostum sezon finali değil. www.tv.com dan baktım 13. bölümde ara vermişler. 12/8/2008 de 13. bölüm yayınlanmış 1/5/2009 da 14. bölüm gelecekmiş.16 bölüm var gözüküyor sitede.Devamı gelir mi bilmem :D Bende bugün başlıyorum 2. sezona.Sence 1 mi daha güzel 2 mi ? :D:p

2009 Mayıs fazla abartı olmuş yahu. 8O Valla zaten konu icabı pek birşey farketmiyor ama 2. sezonda biraz daha oturuyor gibi işler. Ama yinede herkesin herkesle olmasını bekleyebiliyorsun her an. :D

başladım 2. sezona :D güzeldi ilk bölüm..kaldığı yerden devam entrikalar :D 17 yaşında insanların öyle bi hayat yaşadığını görmek koyuyor biraz :D
Ama ilk sezonun sıcaklığını göremedim 2. de :D:D

kornfreak demiş ki:
başladım 2. sezona :D güzeldi ilk bölüm..kaldığı yerden devam entrikalar :D 17 yaşında insanların öyle bi hayat yaşadığını görmek koyuyor biraz :D
Ama ilk sezonun sıcaklığını göremedim 2. de :D:D

Daha dur başındasın, hele bir ilerlesin de. Tadından birşey kaybetmiyor yine. :D

Para sorunu olmayınca da böyle şeylere takılıyor işte 17 yaşındaki bu insanlar da. :D

çıksın iyi olur :D bana dizinin başlarında jenny gibi geliyordu.O ezik ya merak ediyor herşeyi izliyodur herkesi diyordum.Ama sonra baktım değil :D

Geri