Merhaba cort x1 yoksa cort g110

Cort x1 yoksa cort 110 gitara teni başlıycam hard rock metal sevmem duman tipinde olanları severim hangi gitarlari oneririsiniz bide amfi lerden başlangıç için hamgileri ucuz olanlardan

Aralarındaki farklara göre karar ver. G110 daha farklı çıkışa sahip manyetiklere sahip olduğundan daha çeşitli yon verecektir.

Onun dışında; X1 24 jumbo perde, G110 22 perde. Ben olsam metalci olarak X1 alırdım ama sana G110 daha iyi gider gibi, daha bluesy bir gitar manyetik ve perde açısından.

Ama ton için perdenin bir önemi yok, manyetikler de ton üzerindeki önem açısından hoparlörler, amfi ve efektlerden sonra 4. sırada. Sen alacağın amfiye bak. Yeni başlayan biri olduğun için iyiden kötüye doğru Katana-50 MK2, Fender Mustang LT25, ID:Core 20 V3, ID:Core 10 V3 öneririm.

Ucuz amfi alacağına ucuz gitar al derim son olarak.

Ucuz gitar olarak Aria Pro II JET1'lere de bakabilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Cort x1 yoksa cort 110 gitara teni başlıycam hard rock metal sevmem duman tipinde olanları severim hangi gitarlari oneririsiniz bide amfi lerden başlangıç için hamgileri ucuz olanlardan

Aralarındaki farklara göre karar ver. G110 daha farklı çıkışa sahip manyetiklere sahip olduğundan daha çeşitli yon verecektir.

Onun dışında; X1 24 jumbo perde, G110 22 perde. Ben olsam metalci olarak X1 alırdım ama sana G110 daha iyi gider gibi, daha bluesy bir gitar manyetik ve perde açısından.

Ama ton için perdenin bir önemi yok, manyetikler de ton üzerindeki önem açısından hoparlörler, amfi ve efektlerden sonra 4. sırada. Sen alacağın amfiye bak. Yeni başlayan biri olduğun için iyiden kötüye doğru Katana-50 MK2, Fender Mustang LT25, ID:Core 20 V3, ID:Core 10 V3 öneririm.

Amfi olarak başlangıç için hightone 10 wat almayı düşünüyorum ibanezler nasıl prki cort mu öneririsin yoksa ibanezmi

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Bide ben Azerbaycamda yaşıyorum hepsi buradadan yada trendyoldan alıcam yani deneme şanşım çok az buddq olanlardan sadece cort g110 var cort x1 yok hangisini aliyim bilemiyorum metehan var gi o cort x1 kullaniliyo onun çaldıgı şarkı tipinde çalmak istoyorum o cort x1 önermiyo sert tonlu ve kaba gitar diyo elektro gitardan hiç bir anlayısım yok bluesy falan bilmiyom neler siparişle getirirsim bir yeri kırılır diye korkuyorum burdq olanlardan s cort g 110 var onu dejiyebilirm başka cort x1 yok başka ibanez markalarından ve cort lardan bu fiyat aralıgında önerebileceyiniz hangi gitarlar var

Cort G110 çalmak istediğin tarz için daha iyi. Ama dediğim gibi, amfi daha önemli. O dediğin amfi ile herhangi bir güzel ton alacağını sanmıyorum.

Duyduğun ses gitarın sesi değil, amfinin sesi. Gitar daha çok eline aldığında duyacağın hisle ilgili. Nereden alırsın bilmem, TÜrkiye'de değilsin.

Geri