bias fx 2 ses sorunu

arkadaşlar bias fx 2 programını kurdum. önceden asio4all ve amplitube 5 ile laptopun mic girişine jackla direkt gitarı bağlayarak çok rahat kullanırken bias fx 2 ' de bir türlü kullanamıyorum arkada çok kirli iğrenç bir gürültü var ve gitarın sesi gelmiyor hiçbir şekilde. ne yapabilirim ? ayarlarım bu şekilde :

ASIO4ALL için en iyi verimi hem ASIO4ALL'da hem de Bias FX 2'de 48 kHz ve 128 ya da altı buffer ile alırsın ayrıca. O buffer o sample rate için aşırı fazla.

Harizi ses kartı alman alacağın performansı yüz kat filan arttıracaktır ama tabii.

Eski AmpliTube 5 ayarlarında, AmpliTube 5 ile de olmuyorsa çözemezsin büyük ihtimal. O girişler gitar için yapılmış girişler değil, bozulmuş olabilir. Normal bir mikrofonlu kulaklık ile kullanınca ne oluyor?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski AmpliTube 5 ayarlarında, AmpliTube 5 ile de olmuyorsa çözemezsin büyük ihtimal. O girişler gitar için yapılmış girişler değil, bozulmuş olabilir. Normal bir mikrofonlu kulaklık ile kullanınca ne oluyor?
zaten kulaklıkla deniyorum da olmuyor nedense ayarları olabildiğinde aynı yapınca amp5 de sorun yok biasda aşırı bir gürültü oluyor ve laptobun mikrofonunu kullanıyor

Geri