gitar seçmeme yardım eder misiniz

iyi akşamlar arkadarşlar. ibanez grg131dx gitar sahibiyim ve yeni bir gitar almak istiyorum. mevcut gitarımdan daha kaliteli, farklı dizilimi olan gitar arayışındayım. aklımda iki model var: LTD ec256 ve Fujigen Odyssey BOSMAWH. deneme sansım yok internetten alacağım.bu iki gitar hakkında ne düşünüyorsunuz.bütçem 8-9kcivarı bu iki model haricinde önerebileceğiniz sıfır gitar var mı? yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Ibanez gitarlarin klavyeleri daha ince oldugundan, ibanez'in klavyesine alistiysaniz ve rahat geliyorsa esp'de rahat edemeyebilirsiniz. Denediyseniz bilemiyorum. Denemediyseniz deneyin derim. Fujigen i denemdim ama onunda daha etli bir klavyesi vardir. Ikinci el daha iyi ibanezlere de bakabilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ibanez gitarlarin klavyeleri daha ince oldugundan, ibanez'in klavyesine alistiysaniz ve rahat geliyorsa esp'de rahat edemeyebilirsiniz. Denediyseniz bilemiyorum. Denemediyseniz deneyin derim. Fujigen i denemdim ama onunda daha etli bir klavyesi vardir. Ikinci el daha iyi ibanezlere de bakabilirsiniz.
yorumun için teşekkürler. evet ibanezin klavyesinde çok rahat ediyorum ama farklı tip gitarlar da çalmak istiyorum. Önerebileceğin hss, hsh veya les paul kasa gitar var mı. Sıfır alma niyetindeyim

Bütçene uygun olarak şuan için LTD-EC 256 en doğrusu gibi duruyor.

Maalesef aratan döviz kuru her anlamda herkesi zorluyor.

Sıfır yerine 2. El tercih etmek gibi bir düşünce olursa eğer, elinde ki bütçe ile bir tık daha iyi ekipman bulabilirsin o da BELKİ.
Çünkü satıcılar elinde ki ekipmanın sıfır fiyatına ve stok durumuna bakıyor ve daha önce 5k yazdığı fiyatı artan kuru ve stok durumunu bahane ederek uçuk fiyatlar istiyor.

Bütçene uygun olarak şuan için LTD-EC 256 en doğrusu gibi duruyor.

Maalesef aratan döviz kuru her anlamda herkesi zorluyor.

Sıfır yerine 2. El tercih etmek gibi bir düşünce olursa eğer, elinde ki bütçe ile bir tık daha iyi ekipman bulabilirsin o da BELKİ.
Çünkü satıcılar elinde ki ekipmanın sıfır fiyatına ve stok durumuna bakıyor ve daha önce 5k yazdığı fiyatı artan kuru ve stok durumunu bahane ederek uçuk fiyatlar istiyor.
Teşekkür ederim hocam ltd dünden bugüne bin tl koydu. Şaka gibi :/

Teşekkür ederim hocam ltd dünden bugüne bin tl koydu. Şaka gibi :/
3 ay önce Zuhal müzik mağazasından

Şu gitarı 15.000'ne

Bu gitarı da 10.000-TL aldık.

Sen hesap et artık.

Yani konu alakasız yere gidecek ama bende içimi dökmek istedim.

Kabinimi falan hepsini ayarladım. Ardından paramı toparlayama başladım. Paramı topladım ve do re tünele gitmek için yola çıkmadan amfinin fiyatına bir kez daha bakayım da mağazada itelemesinler dedim.

Abi resmen ağladım, gözümden yaş geldi. 15 bin olan Orange TH100 amfi 23 bin yazıyordu, şimdi kendi sitesinde 21 bin hepsiburada üzerinden 22 bin satıyor.

Kahrolsun dıj güçler, lanet gelsin amfi lobisine

yorumlarınız için teşekkürler. ltd ec 256 fiyat güncelemisi ile 8 k oldu hala fiyatına göre iyi bir ürün mü yoksa düşük bütçeli iki gitar buldum ama nasıldır bilmiyorum.

eğer bilginizi paylaşırsanız sevinirim. ibanez grg131 dan bunlara geçmek mantıklı mı acaba

kardeşimm 8k para verip de adam akıllı manyetiği bile olmayan bir gitar almak saçmalık bence.
EC256'nın sapı kalın değil, ibanezlere baya yakın hatta. O açıdan rahat edersin. Elime alınca böyle cılız les paul olmaz demiştim oradan hatırlıyorum.
2. elde en az 10 tane alteernatifin var. 8K'ya kaliteli Japon Jackson'lardan bile alırsın ömürlük olanlarından.
Şu ec256'ya ne paralar verildi ya rab, kurtar gençlerimizi cahillikten tanrım.
Yok ben alacağım en iyi gitarı istemiyorum, illa ec256 olsun diyorsan bişey diyemicem. 2. el karşıtıysan zaten paranla rezil oluyorsun başka bir isimlendirme olamaz bu duruma. Doların artışı 2. ele daha tam vurmadı, ucuz gitarlar var.

kardeşimm 8k para verip de adam akıllı manyetiği bile olmayan bir gitar almak saçmalık bence.
EC256'nın sapı kalın değil, ibanezlere baya yakın hatta. O açıdan rahat edersin. Elime alınca böyle cılız les paul olmaz demiştim oradan hatırlıyorum.
2. elde en az 10 tane alteernatifin var. 8K'ya kaliteli Japon Jackson'lardan bile alırsın ömürlük olanlarından.
Şu ec256'ya ne paralar verildi ya rab, kurtar gençlerimizi cahillikten tanrım.
Yok ben alacağım en iyi gitarı istemiyorum, illa ec256 olsun diyorsan bişey diyemicem. 2. el karşıtıysan zaten paranla rezil oluyorsun başka bir isimlendirme olamaz bu duruma. Doların artışı 2. ele daha tam vurmadı, ucuz gitarlar var.
yorumun için teşekkür ederim. hss dizilimli veya les paul kasa gitar istiyorum. gönlüm les pauldan yana. biraz araştırınca ltd ec 256 iyi bir alternatif olduğunu gördüm. sizlere danışmak istedim. ikinci el düşünmüyorum. önerebileceğin gitar var mı? teşekkür ederim..

Geri