Cort G200DX

Merhaba çalmak istediğim gruplar UFO, Jamiroquai, Manowar, Metallica.

Funk için ritim; Heavy Metal, Klasik Rock için lead gitarı olarak kullanmak istiyorum. Sizce bu gitar işimi görür mü? HSS manyetik, Akçaağaç klavye ve boyuna sahip olduğu için yeterli gelir gibime geliyor.

Sizin de fikirlerinizi almak istedim, bu fiyat aralığında HSS olarak tavsiye edeceğiniz bir gitar var mı? Temiz, parlak ses ve stabil bir yapıya sahip olması tercihimdir.
Teşekkürler

O zaman aradığın fiyat aralığında çalımı rahat, işçiliği kabul edilebilir seviyede, h-s-s ya da çift humbucker -coil split özelliği olan- manyetikli gitarları deneyerek almak daha sağlık bir çözüm olur.

Merhaba çalmak istediğim gruplar UFO, Jamiroquai, Manowar, Metallica.

Funk için ritim; Heavy Metal, Klasik Rock için lead gitarı olarak kullanmak istiyorum. Sizce bu gitar işimi görür mü? HSS manyetik, Akçaağaç klavye ve boyuna sahip olduğu için yeterli gelir gibime geliyor.

Sizin de fikirlerinizi almak istedim, bu fiyat aralığında HSS olarak tavsiye edeceğiniz bir gitar var mı? Temiz, parlak ses ve stabil bir yapıya sahip olması tercihimdir.
Teşekkürler
Bu bütçeyle "stabil" bir gitarı şu anda sıfır olarak alamazsınız.
Yeni G serisinin düşük modellerinin klavye işçiliği filan gerçekten kötü.
İkinci elde Ibanez SA serileri, Cort Aero (bulmak zor) veya Endonezya malı Schecter bakabilirsiniz. Düşük model Cort serileri para ve zaman kaybı şu anda.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci elde Ibanez SA serileri, Cort Aero (bulmak zor) veya Endonezya malı Schecter bakabilirsiniz. Düşük model Cort serileri para ve zaman kaybı şu anda.
İnternette birkaç yorumuna baktım beğenmişlerdi genel olarak. En iyisi gidip önerdiğiniz gitarlarla beraber denemem olacaktır, verdiğiniz tavsiyeler için teşekkür ederim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok uzun zaman sonra yanıt vermiş olacağım belki ama Cort Aero 11 bana çok makul geliyor sizce almalı mıyım

Geri