İnceleme Wagon Case Gitar Çantası


Bu ürünü evde açıkta duran bir gitar vardı onu koyayım diye aldım ama hayran kaldım. Yerli marka olduğunu alana kadar farketmemiştim. Malzemesi, detayları, kullanışlılığı harika. Dış ortamda test etmedim o yüzden doğaya karşı dayanıklılık için yorum yapamam ama dağda mahsur kalsam gece içine girer uyurum gibi bir hali var. İçi komple kadife ve oldukça etli malzeme, gitar çizilir mi fermuar birleşme yerinden filan gibi dertleriniz olmaz. Tek test edemediğim hunharca kullanılırsa omuz askısı dikiş yerleri filan yırtılır mı diyecem ama zaten içinde binlerce liralık gitar varken neden at dizgini gibi çekiştiresiniz çantayı....
 
Son düzenleme:
2B5F2AD1-676A-45EE-B65F-54FBDE70E9AE.jpeg79FC7E15-8E96-4C0A-B6D4-74597B0D9583.jpeg26B6C6B2-C1ED-4F99-9DA7-FE8786A234A8.jpeg338619AC-7C43-41A8-8BA8-91CBE6703B03.jpeg
 
Abiiim. Sen ne mübarek bir adamsın yahu.

Şimdi bende kılıf arıyordum. Gitarlarımı satıcam kılıfsız satmıyayım dedim. Aylardır Fender kılıf bekliyordum gelmek bilmedi. Bunu gördüm. Az kaldı başlık açacaktım kullanan varmıdır diye yazını gördüm.
Pazartesi aynısından gözüm kapalı almaya gidiyorum. Fender Stratocaster için uyar inşallah.
 
Boş ağırlığını ölçme fırsatın var mı?
mydukkan 1.9kg demiş .... elime alıp tartıya çıktım 2.0 oynattı.

Bu arada mydukkan TR bayrağı koymuş ama şimdi merak edip web sitesine baktım, hiçbir bilgi yok ama mağaza olarak Almanya görünüyor. Tabi Almanya'da TR markası olması da çok şaşılacak şey olmaz o ayrı da... neyse sonuçta bu fiyata ben çok memnun kaldım ne markası önemli değil.
 
Bu üründen bende de iki tane var ancak alırken şöyle bir sıkıntı oluştu ;

Ben aynı üründen iki farklı tarihte (1-2 ay gibi bir ara ile) iki kez sipariş ettim. İlk gelen çanta yukarıda paylaşılan fotoğraftaki gibiydi. Epey memnun kaldım. Bayağı bir lüks bir çanta havası uyandırıyordu. Dolayısıyla tekrar sipariş verdim ancak gelen ikinci çantanın bundan farklı olduğu noktalar olduğunu gördüm. Mesela sap destek kısmında wagon yazan yerde daracık bir parça vardı. İç dolguları daha basit görünüyordu, iç rengi farklıydı vs. Aslında aynı marka ve model çanta. Bunu fotoğraflayıp mydukkana gönderdim, alır almaz geri dönüş yapmadığım için (ki normalde iade süresi içerisindeydim) iade kabul edemeyeceklerini, ikinci gönderilen ürünün farklı bir zamanda üretilen bir ürün olduğu için farklı olduğunu, telafi amaçlı da 25-30 TL gibi bir kupon tanımlayabileceklerini söylediler. Halen iade süreci içinde olduğumuz halde neden iade kabul etmediklerini sordum, cevap gelmedi. Çanta o şekliyle elimde kaldı. Açıkçası ikinci gelen gigbag de çok kötü değil, ancak ilk gelen kadar prestijli bir ürün hissi vermiyor açıkçası, atıyorum 1-2 alt modeli gibi sanki. Böylece yaklaşık 15 yıllık mydukkan maceramda ilk defa ağzımda acı tat bırakan bir alışveriş yaşadım.

Velhasıl kelam, bu gigbagi alacak arkadaşlar, alacakları yer ile iletişime geçip ürünün doğrulamasını yapsınlar. Alacakları ürün aynı modelin farklı bir tarihte üretilmiş şekli olabilir, bunun doğrulamasını yaparlarsa benim yaşadığımı onlar da yaşamamış olur.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler