TAB bulunmayan şarkılar

Başlıkta ne demek istediğimi anlatamamış olabilirim.

Bana TAB bulunmayan sadece NOTAlardan oluşan şarkılara nasıl ulaşabilirim.

Örnek : Dire Straits - Sultans of swing. Bunun TABlı hali mevcut bende ama internette nereye baktıysam sadece NOTAdan ibaret olan bir versiyonunu bulamadım.

İlla o bu şu diye bir grup yada şarkı tercihim YOK. Sadece TAB olmadan sırf NOTAdan oluşan kaynak nereden ve nasıl bulabilirim ?

Başlıkta ne demek istediğimi anlatamamış olabilirim.

Bana TAB bulunmayan sadece NOTAlardan oluşan şarkılara nasıl ulaşabilirim.

Örnek : Dire Straits - Sultans of swing. Bunun TABlı hali mevcut bende ama internette nereye baktıysam sadece NOTAdan ibaret olan bir versiyonunu bulamadım.

İlla o bu şu diye bir grup yada şarkı tercihim YOK. Sadece TAB olmadan sırf NOTAdan oluşan kaynak nereden ve nasıl bulabilirim ?
Aşağıdaki başlığa bakabilirsiniz:

Pdf'yi indirdim, aldım arşive. Daha önce görmedim galiba veya unuttum belki de. İlk fırsatta rotasyona eklemem lazım. Gitar böyle böyle ilerliyor arkadaş, yoksa gitarda gerçekten de ilerlemek kolay değil. Tab filan, abur cubur gıda.

Başlığı açan arkadaşa lafımız yok elbet, bizimki de bir düşünce. Gitarda çalışmak için aklıma gelen yollardan bir tanesi de tablardan çalmaya çalışmak ama tuzlu su içmek gibi biraz bu tab işi ve evet bulunamayan tablar demek ki halen mesele oluyormuş. O zaman insan kendi tabını yazmaya bakmalı. Ben bas gitarı öğrenmeye çalışırken, 4-5 metod bitirdim ama esas bir ayda belirlediğim 40 parçayı dinleyip yazmam faydalı olmuştu. Bir parça belirleyip, en azından solosu veya ilginç bulunan kısmı yazılabilir. Bedava ders oluyor adeta.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşağıdaki başlığa bakabilirsiniz:
Barrios abiiim. Aldım çıktıları. Çok sağol.

Geri