Line 6 Catalyst

Yani şimdi daha erken yorumlamak için.

Ama ŞAHŞİ düşüncelerim.

Tıpkı Spider serileri gibi tatmin etmeyen bir sesi var. Spider serilerinden daha iyi olması gereken arayüz neredeyse aynı kalmış.

Anlamadığım PodGo veya Helix gibi yüklenebilir ir kabinli ve üzerinde frfr hoparlör olan bir amfi geliştirmek yerine neden böyle yeni bir amfi çıkarılmış acaba. Hedef Boss katana ise biraz zor gibi. Ama yüklenebilir ir kabinli frfr hoparlörlü bir cihaz çıkarsalardı diğer üreticiler ciddi anlamda köşeye sıkışırdı. (Tabi fiyat olarak ne olurdu bilinmez)
Ha ileriki zamanlarda güncellemeler ile birlikte kabin ve efekt çeşitliliğini arttırırsa podgo veya helix gibi. Tercih edilebilir. Ama bence yine de Boss Katana bir adım önde olur gibi.

60w olanı Türkiye'ye getirilir ise tahminimce satış fiyatı 6.000-7.000-TL gibi olur. Thomann veya sweetwater üzerinden alınmak istenirse de 5.000-6.000-TL arası bir fiyata gelir sanırım.

Line 6 bir ürün tercih edecek olursam PodGo ve frfr bir hoparlör ilk tercihim olurdu.

CATANALYST :) gibi bir yorum okudum az önce :)

Yani keske tonemaster kafalarinda birsey cikarsalar, yani az ama oz. Bi ton seyi yapmaya calisan bir amfi yerine, bir kac seyi cok cok iyi yapan bir amfi. Su ana kadar dinledigim hic bir sesi begenmedim acikcasi

Yani şimdi daha erken yorumlamak için.

Ama ŞAHŞİ düşüncelerim.

Tıpkı Spider serileri gibi tatmin etmeyen bir sesi var. Spider serilerinden daha iyi olması gereken arayüz neredeyse aynı kalmış.

Anlamadığım PodGo veya Helix gibi yüklenebilir ir kabinli ve üzerinde frfr hoparlör olan bir amfi geliştirmek yerine neden böyle yeni bir amfi çıkarılmış acaba. Hedef Boss katana ise biraz zor gibi. Ama yüklenebilir ir kabinli frfr hoparlörlü bir cihaz çıkarsalardı diğer üreticiler ciddi anlamda köşeye sıkışırdı. (Tabi fiyat olarak ne olurdu bilinmez)
Ha ileriki zamanlarda güncellemeler ile birlikte kabin ve efekt çeşitliliğini arttırırsa podgo veya helix gibi. Tercih edilebilir. Ama bence yine de Boss Katana bir adım önde olur gibi.

60w olanı Türkiye'ye getirilir ise tahminimce satış fiyatı 6.000-7.000-TL gibi olur. Thomann veya sweetwater üzerinden alınmak istenirse de 5.000-6.000-TL arası bir fiyata gelir sanırım.

Line 6 bir ürün tercih edecek olursam PodGo ve frfr bir hoparlör ilk tercihim olurdu.

CATANALYST :) gibi bir yorum okudum az önce :)
Bence de müdür.

Line 6 Powercab'i alır podgo veya helix ile entegreler alsın size modellemeli amfi çalın gari derdim.

"Ben de varım"... tipi cihazlar tarihin tozlu sayfalarına gömülür. Şimdilik öyle duruyor, bakmak lazım.
eyçpi video'ları iyidir ama bir kaç farklı adam da görmek iyi olur.
Kimdir hedef kitle? Kimden piyasa kapacak mesela bu alet? Katana'cılar kolay tav olmaz buna. Benim de şu anda Headrush ve FRFR PA speaker var, bu düzeni de bozmama değmez. İlginç... izleyelim görelim. Spider V segmentinde iyiydi aslında, oradan yürüselermiş şöyle önden ekranlı, Celestion'lu filan bir akıllı amfi...

Geri