Regl Juice (Gore-Grind) Ankara

W

WoE

Regl Juice, Ankara'lı bir gore-grind grubudur.

Henüz bir konserde yer almamıştır fakat 9 şarkılık her biri 1 dakikayı geçmeyen demo tadında bir çalışması mevcuttur.

Vokal: Ceren "DuKhA" (Femme Fatale vokal)

Gitar/ Mixaj/ Şarkı sözleri: İsmail "İzmael" (Burst Appeal & Seth.Ect gitar)

Bas: Hazar (Plak bas)

Halen davulcu arayan grubun müziğini dinlemek isteyenler burdan buyursun...

Regl Juice myspace:

http://www.myspace.com/regljuice

Son zamanlarda dinlediğim en iyi gruplardan biri diyebilirim. Rahatlıkla söyleyebilirim ki son 3 senedir hiç grindcore dinlememiştim, eskiden uyurken dismember dinlemeden uyuyamazdım, artık kafam kaldırmaz diyordum ama müziğinizi kesinlikle çok beğendim. Özellikle "all that she wants" harika, über, süper olmuş:) Başarılar dilerim...

Sayfanın açılması gerçekten çok iyi olmuş.
Grubu ilk kurmaya karar verdiğimizde beni bu kadar heyecanlandıran bir projeye dönüşebileceğini tahmin etmiyordum.
İsmail ve Ceren sayesinde besteler ve kayitlar bu kadar başarılı oldu.Bu sadece bir başlangıç,bizden çok daha iyi işler duyacağınıza emin olabilirsiniz.

Hazar

Evet Hazar.. İsmail Regl Juice'dan ilk bahsettiğinde işin bu noktaya geleceğini ben de tahmin etmemiştim. Umarım devamını getirir, iyi işler yaparız.

Bijen demiş ki:
Son zamanlarda dinlediğim en iyi gruplardan biri diyebilirim. Rahatlıkla söyleyebilirim ki son 3 senedir hiç grindcore dinlememiştim, eskiden uyurken dismember dinlemeden uyuyamazdım, artık kafam kaldırmaz diyordum ama müziğinizi kesinlikle çok beğendim. Özellikle "all that she wants" harika, über, süper olmuş:) Başarılar dilerim...

eski metalcilerden kim kaldi :)

Besteler ve düzenlemeler güzel olmus basarılar.

elemanlar tek tek çok başarılı, ortaya çıkan ürünler çok çok başarılı.. tebrik ediyor ve yolunuzun açık olmasını diliyorum..

Şu an şarkıları dinlemek için myspace'i açıyorum daha yorum yapamıcam ama şunu hemen söylemeliyim ki son zamanlarda gördüğüm en iyi gore ( yani en iğrenç) grup ismine sahipsiniz. Yaratıcılık süper.

Geri