Harcıalem

evet aldım baktım okudum güzel bi yazı olmuş.... harcıalem ölü köpek, cemiyet ve sabundan bahsetmiş yazısında.. güzel şeler yazmış herkesler okusun derim...

gelecek ayda rec dergisinde çıkıcaz sanırım bi terslik olmazsa teknik analiz şeklinde çok baba bi liste gönderdim,kullandığımız aletler falan :beer ,bakalım.

KONSER**KONSER-tüm izmirdekileri bekliyoruz coşalım...

23 Nİsan Cumartesi/Roi Bar/14:00-izmir

HARCIALEM-inbetween-kilink-vocalcords

konser çok iyiydi tebrik ederim iyi çaldınız bass gitar ne olduğunu şaşırdı parmaklanmadık perdesi kalmadı oha dedim.çok güzel bi konserdi. :deli

HARCIALEM Konseri...Bostanlı Açık Hava Tiyatrosu

10 Eylül Cumartesi saat 18:00'de başlayacak konser.izmirock topluluğunun gerçekleştirdiği bir etkinlik 1. Karşıyaka Rock Festivali.9 eylülde başlayacak ve 3 gün sürecek festivalde pek çok amatör gurup yer alacak.Senfoni Müziğin katkılarıyla yapılan bu karın ağrısı ÜCRETSİZ.Biz Harcıalem olarak 10 eylülde sahne alacağız ve tam olarak bilmiyorum ama festivaldeki tek punk gurubu biziz sanırım.Müziğimizi,punkı iyi bi şekilde temsil etmeye çalışacağız deermişim.Cumartesi günü bizimle sahne alacak diğer guruplar şunlar;Pandora,Melodram,Cash,Panzehir.

Geri