"Han Yılmaz - İnsanlar " hakkında düşünceleriniz

arkadaşlar kendi parçalarını üreten biriyim . 18 yaşındayım . spotifyda vesaire de varım . şarkı hakkında düşünceleriniz nedir sizce

Vokal icranız sizin kuşağınızdaki insanların pek çoğuna kıyasla gayet güzel geliyor. Sarhoş gibi veya ağzınızda geveleyerek söylemiyorsunuz, diksiyonunuz da düzgün. Bence bunlar çok önemli.
Entonasyon (detone olmama) konusunda bazı yerler biraz daha iyi olabilir, ama bu şimdilik bir detay.
Beste de güzel. Bence böyle devam edin ve saçma sapan akımlara prim vermeyin. Onlar gelip geçici, düzgün bir şarkı illa ki kalıcı olacaktır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Vokal icranız sizin kuşağınızdaki insanların pek çoğuna kıyasla gayet güzel geliyor. Sarhoş gibi veya ağzınızda geveleyerek söylemiyorsunuz, diksiyonunuz da düzgün. Bence bunlar çok önemli.
Entonasyon (detone olmama) konusunda bazı yerler biraz daha iyi olabilir, ama bu şimdilik bir detay.
Beste de güzel. Bence böyle devam edin ve saçma sapan akımlara prim vermeyin. Onlar gelip geçici, düzgün bir şarkı illa ki kalıcı olacaktır.
çok teşekkürler yorumlarınız çok kıymetli benim için . detone konusunda büyük ihtimalle aynı anda çalıp söylediğim için oldu diye düşünüyorum normalde stüdyoda ayrı kayıt alırdım .belki de yaşımdan ötürüdür . ve dediğiniz gibi o ağız geveleyenleri duydukça tarkan gibi harflere bastırasım geliyo her şarkıda :D

Geri