müziğin üzerine gitar çalmak

youtubeda falan oluyor ya böyle arkada şarkı çalıyor gitarsız versiyonu. adam üzerine gitarını çalıyor falan. onu neyle yapıyorlar ? prosesör falan dedikleri mi oluyor yoksa ses kartı muhabbeti mi ? birisi farklarını anlatabilir mi

şuana kadar bu forumda bir insan evladı bir konuda daha yardımcı olmadı herkes sadece dalga geçme peşinde.
üstte yazdığın soru kusura bakmazsan ben 10 dakika araştırma yapıp en temel kavramları bile öğrenmeye zahmet etmem siz bana anlatın demek... hele tabanı koy, hamuru aç herkes malzemeyi ekler o pastaya/yemeğe... ayrıca HER soru ile dalga geçiliyorsa forumda bu kadar çok gıcık adam yok ya, demek ki aynayı acaba kendimize mi tutsak sevgili genç kardeşim...?

youtubeda falan oluyor ya böyle arkada şarkı çalıyor gitarsız versiyonu. adam üzerine gitarını çalıyor falan. onu neyle yapıyorlar ? prosesör falan dedikleri mi oluyor yoksa ses kartı muhabbeti mi ? birisi farklarını anlatabilir mi
Youtube gir. arama yerine çalmak istediğin şarkının adı backing track yaz.

ÖRNEK : METALLICA ENTER SANDMAN BACKINGTRACK

çıkan sonuçlarda sana uygun olanı seç. Kolay gelsin.

hocam bir kere de yardımcı olsanız keşke. şuana kadar bu forumda bir insan evladı bir konuda daha yardımcı olmadı herkes sadece dalga geçme peşinde. en azından ilgili başlığı yazsanız o bile yeterlidir yani. insan nasıl aratacağını da bilemiyor ki...
Ses kartınızı alır, bağlarsınız da ses alamazsanız mesela.. Her tür yardım ve yanıt gelir.
Ama sizinki armut piş-ağzıma düş. Yapmayın lütfen bu devirde. 10 sene önce yazılı her türlü açıklaması vardı bu soruların, bugün ise artık sorduklarınızın VİDEOLU açıklamaları, hatta dersleri var.

Geri