Cover Yapiyorum da Biraz Tavsiye Lazim

Oncelikle herkese merhaba. Klavyemde Turkce karakterler yok kusura bakmayin simdiden.
Sesime uygun metal grubu onerileri istiyorum arkadaslar. Asagida yaptigim bir coverin linki var. Onereceginiz gruplar az cok taninmis olsun ki, sarkilarin instrumental coverlarini rahatca bulabileyim ve ustune kayit alabileyim. Tesekkur ederim.

v
Lamb of God veya Cannibal Corpse uyabilir diye düşündüm fakat çok fazla metal dinleyen biri değilim. O yüzden yanılıyor da olabilirim. İstersen onlara da fikir olmasi açısından bakabilirsin.
Adam perşembe günü üyelik alıp başlık açmış. Yanıt yazılmayınca da atarlanmış.
Hiç yanıt yazmamak lazım böylelerine. Forum nedir, daha onu anlamamışlar.
Yanıt gelmiyorsa bunun anlamı forumda "hayat kalmadığı" DEĞİLDİR.
Demek ki senin açtığın başlıkla ilgilenen yok. Ya yanlış yerdesin, ya da fazla beklentiye giriyorsun. Sen beklerken biraz foruma katkı yap, sonra insanlar da senin başlığınla ilgilenir belki...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
v

Adam perşembe günü üyelik alıp başlık açmış. Yanıt yazılmayınca da atarlanmış.
Hiç yanıt yazmamak lazım böylelerine. Forum nedir, daha onu anlamamışlar.
Yanıt gelmiyorsa bunun anlamı forumda "hayat kalmadığı" DEĞİLDİR.
Demek ki senin açtığın başlıkla ilgilenen yok. Ya yanlış yerdesin, ya da fazla beklentiye giriyorsun. Sen beklerken biraz foruma katkı yap, sonra insanlar da senin başlığınla ilgilenir belki...
Her forumda bulunan emekli amca da gelmis, makara geciyorum adam gelmis atarlaniyorum zannediyor :D bunaltici tiplersiniz baska bir sey degil

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben mukemmel bir yabanci forum buldum agalar siz birbirinizi azarlayin durun sahte samimiyetinize sokayim silin uyeligimi falan da
Makaranin bile tepki cektigi bir ortamdan bir bok beklemem zaten adam kendisine "kanka" diyeni bile azarlamis hahahha tipe gel ortama gel ya

Son düzenleme:
Her forumda bulunan emekli amca da gelmis, makara geciyorum adam gelmis atarlaniyorum zannediyor :D bunaltici tiplersiniz baska bir sey degil
Ben mukemmel bir yabanci forum buldum agalar siz birbirinizi azarlayin durun sahte samimiyetinize sokayim silin uyeligimi falan da
Makaranin bile tepki cektigi bir ortamdan bir bok beklemem zaten adam kendisine "kanka" diyeni bile azarlamis hahahha tipe gel ortama gel ya
Sen o yabancı forumda birine emekli amca diye atarlanmaya kalk da, gör bakalım ne oluyor... Terbiyesiz.

Simdi afedersin boyle s...kli sopali muhabbete hic gerek yok, nereye istersen oraya git , ugurlar ola, ama terbiyeni bozma, o yabanci forumlarda adama cok agir giydirirler haberin ola.

Forum ahalisi olarak kimsenin gergin olduğunu sanmıyorum. 2010' lardan beri buradayım ve inan bana o kadar absürt şeylerle karşılaştı ki bu forum aklın durur 😂
Müdavim tepkileri gerginlikten değil de "ulan hâlâ mi..." şaşkınlığı 😁
Açıkçası ben forumu kullanali çok olmadi sizin uzun zaman olmus birden konu buraya nasil gelmis diye şaşırdım o yuzden 😂 forumda fazla absürt olaya daha denk gelemedim denk gelmem icin bircogunu okumam lazim ama çok fazla yazı var😃

Burada canlılık falan arama zaten 3 5 tane kasıntı bar müzisyenin egosunu tatmin ettiği bir yer olmuş. :D Birde o formun adını rica edebilir miyim?

...

Dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    31 KB · Gösterim: 64
Burada canlılık falan arama zaten 3 5 tane kasıntı bar müzisyenin egosunu tatmin ettiği bir yer olmuş. :D Birde o formun adını rica edebilir miyim?
Bu başlık kalsın. Senin gibilerin hepsi şöyle bir dökülsün, tümünü bir sayfadan görüp bloklayayım. Foruma girdiğinizden beri bari bir kez işe yaramış olun.

"Hep bana hep bana" diyen zır cahiller güruhu, sorulara cevap veren insanlara "kasıntı bar müzisyeni" diye laf sokuyor.
Direk blok.

Cehaleti suratına vurulduğunda egosu yara alan akılsızların ilk sarıldığı silah, karşı tarafı büyüklenmekle suçlamak oluyor.
Neden biliyor musunuz ?

Çünkü birileri tenezzül edip de ona yanıt verdiğinde, aslında bilmediğini de suratına çarpmış oluyor. Ve o ezikler, o yüzden bunun faturasını karşı tarafa yazıyor.
Bu ezikliğin bizim dilimizde muhteşem bir karşılığı vardır: "Merhametten maraz doğar"
O yüzden, hak etmeyen insanlara yardım etmek son derece tehlikelidir. Siz yardım ettikçe o eziklik artar ve bunların içinde biriken o eziklikle ne zaman, kime saldıracağı belli olmaz.

Arkadaşlar az önce video analizlerine göz attım ve bu siteden %22 oranında tıklama aldığımı gördüm. Bana laf sokarak, başlığı yukarıda tuttuğunuz için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

@barrios Ben içimde tutup da, kinci biri olmamak adına o an içimden geçen her şeyi direkt olarak söylerim, gerisini de asla umursamam. Hakkımda istediğin teoriyi üretebilirsin, başarılar.

@Jugram Metalforum ve ultimatemetal dostum.

Geri