Mersin Yeni bir amatör rock grubu kuruyorum

Merhabalar. Amatör olarak bateri kullanıyorum. Bir grup ile beraber kendimi daha iyi geliştirebileceğimi düşünüyorum. Duman dan herşeyi yak , öyle dertli, senden daha güzel , pink floyddan hey you ,comfortly numb ,another brick in the wall , haykodan ölüyorum , white stripes seven nation army , red hot chili peppers californication , kings of leon sex on fire, maroon 5 moves like jagger , guns n roses sweet child o mine , metallica nothing else matters şarkılarını amatör düzeyde çalabiliyorum . Türkçe rock ta duman teoman şebnem mor ve ötesi büyük ev ablukada . Yabancı müzikte rhcp , radiohead , tame impala , pink floyd benzeri türleri dinler ve severim. İnstagram adresim drmehmetaliacar , instadan ya da buradan iletişime geçebilirsiniz

Ortalama bir seviyede bas gitar bateri ve elektro çalana ihtiyaç var (yaş aralığı15-22)
İletişim [email protected]
Merhaba 17 yaşındayım
Ortalama bir seviyede bas gitar bateri ve elektro çalana ihtiyaç var (yaş aralığı15-22)
İletişim [email protected]
16 yaşındayım ritim gitar çalıyorum hala gitarist arıyorsanız instagram adresim @senyor.ygt buradan iletişime geçebiliriz

Geri