Satılık Schecter Keith Merrow KM-6 mk-III Artist

Takasa
Kapalı
Fiyat
1400
Para Birimi
USD
Uzun süre satmam diyordum ama hayat bu... geçen sene Şubat-Mart gibi almıştım sanırım.
Üşenmeyip bir de inceleme yazmışım;

Bunlar da ilgili sayfalar;

İncelemeler;

Sıfırdan farksız. Nokta, çizik, parmak izi vs yok. Evde amatör kullanım... sahne, pavyon geç durduğu odadan dışarı çıkmışlığı yok.

Fiyat gördüğünüz üzere 1700 dolar civarında muhtelif sitelerde. Olabilecek en iyi senaryo son vergiler öncesi Thomann olabilirdi ama orada bile eski limit olan 1500 euro üstünde olduğu için aslında getirtemiyordunuz. Yani kısaca eskiden zordu, şimdi imkansıza yakın bu gitarı yurtdışından getirtmeniz. Dore'de de yok gördüğüm kadarıyla. Tek çare ucuz uçak bileti düşürüp, gidip almak.

Satış fiyatı 1400 USD. Pazarlık yok.
Üzerinde 10-46 Elixir var 2 gün önce taktım. Bir set de hediye ediyorum isteyene 10-46 veya 11-49 nasıl isterse. Orijinalinde hardcase yok, kılıfla almıştım, kılıfla veriyorum.

Son düzenleme:
İlan açtığımda 16.5 olan dolar kuru 17.5'lara dayandı... fiyatı dolar yazdım ama ufak bir kolaylık yapabilirim... en azından günlük kur konusu belki konuşulur...
bunu indirim ya da pazarlık gibi almayın... satış anı gerçekleşirken aşağı yuvarlama yaparız belki gibi düşünün...
veya yanında hediye cazip bir şeyler daha katarız.....

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler