Ltd snakebyte vs ltd kh white zombie

Yurt dışından gitar alma işi yalan olmuştu bu yüzden mecbur yurt içi alternatiflere yöneldim. Cangöz müzikle yaptığım görüşme sonrası esp m2 de yalan oldu elimde 2 seçenek kaldı arkadaşlar. Ltd snakebyte ve ltd white zombie. Sahne veya profesyonel bir amacım yok. Tüm tarzlarda çalmaya çalışıyorum genellikle metal ama. Clean çalmayı da seviyorum. Solo ritim farketmiyor hepsiyle uğraşıyorum elimden geldiğimce. Ltd snakebyte 22 perde ama bir dezavantaj yaratacağını sanmıyorum şu anlık. 3-4 yıl isteklerimi karşılasın yeter. Sizin seçiminiz hangisi olurdu ?
tr de white zombie satan bir mağaza var mı ki?

eğer varsa site yanlış çünkü YOK diyor … zaten Cangöz sitesi bir kere, Allah rızası için B İ R kere doğru olsun….

eğer varsa site yanlış çünkü YOK diyor … zaten Cangöz sitesi bir kere, Allah rızası için B İ R kere doğru olsun….
Cangöz'de, Dorede de doğru değil. Gitar speclerinde bile hatalar gördüm. Hatta aynı gitar farklı link, farklı fiyat olarakta görmüşlüğüm var. Thoman'da olmaz böyle şeyler mesela. Ash body schecter maun diyor dore hem de kocaman damarlı resimleri var.

Bende kh demonology var , aynı şekilde bende de signature gitar sevdası var. Güzel bir gitar bence. Ben ağırlıklı olarak solo üzerine çalıştığım için kirk hammett'in gitarını aldım. Bunca senedir hep strat çalınca kh'nin gitarı çok da garip gelmedi fakat bir keresinde explorer kasa gitar denediğimde çok garipsemiştim. Karar verirken Floyd Rose etkenini de sakın unutma.

eğer varsa site yanlış çünkü YOK diyor … zaten Cangöz sitesi bir kere, Allah rızası için B İ R kere doğru olsun…
Cangöz'de, Dorede de doğru değil. Gitar speclerinde bile hatalar gördüm. Hatta aynı gitar farklı link, farklı fiyat olarakta görmüşlüğüm var. Thoman'da olmaz böyle şeyler mesela. Ash body schecter maun diyor dore hem de kocaman damarlı resimleri var.
gitar cangözde stoklara girdi. 2 saat içinde hepsini sattılar

Dostlar peki kh ouijalar hakkında bir bilgisi olan var mı onlar da cangözün sitesinde yok gözüküyorlar
Bu gitarlar limited edition. Ouijanın üretimi bitti. Ouija için yapılacak tek şey ikinci elden kovalamak yabancı sitelerde var lakin artık üretimi olmadığı için ve koleksiyon değeri olduğu için çok faiş fiyatlar istiyorlar. 2-3 sene içerisinde white zombie de benzer duruma gelecek.

Geri