Satılık Cort X Custom 2014

Takasa
Kapalı
Fiyat
5000
Para Birimi
TL
Evdeki gitar sayısını azaltmak amacıyla Cort gitarlarımı satmak istiyorum.

Cort X-Custom 2014 Endonezya üretimi- Metalik siyah renginde. Sıfıra çok yakın durumda bir gitar.
Seymour Duncan JB ve Jazz manyetikleri mevcut, gitarın fretleri sıfıra yakın durumda. Bütün aksamları tertemiz. 3 yerinde deformasyonu var. Sanıyorum taşıma esnasında volume ve ton potanslarının oradan darbe almış gitar, bu yüzden o bölümdeki incelmiş kısmında boya içine göçmüş durumda biraz. Bunun dışında gitarın sesi cayır cayır, sustain harika. Uygun fiyata süper bir gitar. Gövdesi basswood, sapı da 3 parça maple.

Floyd rose kolu ile çok çok oynamadığınız sürece de akord kaçırmaz, akord stabilitesi güzel bir gitar. Sap profili olarak Ibanez'lere benziyor epey. Cort'un Endonezya fabrikası biliyorsunuz çoğu markanın gitarlarını üretiyor.

Cort X9 - 2002 Kore üretimi. Cort X9'u şu anda satıştan çekiyorum.

Fiyat olarak da X Custom'a 5000 TL istiyorum.

Fırsatım olduğunda detaylı fotoğraflarını da koyacağım. İki gitar da çalıma hazır, ayarları çok güzel durumda. Yeni telleri takıp keyfinize bakabilirsiniz. Kargo ile satın almak isterseniz elimde karton gitar kutuları var. Gitarı standart bir kılıfa koyup, patlayan baloncukla kaplayıp bu kutulara yerleştirip kargolayacağım. Yurtiçi kargo ile indirimli olarak yollayacağım.

Dosyalar

• IMG_20210812_144141.jpg
    IMG_20210812_144141.jpg
    829 KB · Gösterim: 88
  • IMG_20210812_144217.jpg
    IMG_20210812_144217.jpg
    770.8 KB · Gösterim: 91
Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler