7000 TL Les Paul Önerisi

Ibanez ART200FM var bende. Daha önce Ibanez les paulleri atipik ve düşük kaliteli diye düşünürdüm ancak son derece kaliteli ve cok konforlu bir klasik les paul tarzi gitar. Muhtemelen bulamazsın piyasada cunku sadece 2011de üretilmiş limited edition seri ancak yine de aklında bulunsun.

Ben olsam LTD veya PRS bakarım.
Hatta ilk sıraya PRS koyar öyle araştırırım.

Allah izin verirse Do Re tüneldeki abileri yarın bir ziyaret edip bir tane alma planım var. Var da ekonomi bu haldeyken adamlar benden çok ağlıyor yahu. Yeni taktik arıyorum sağlam indirim için.

Ibanez ART200FM var bende. Daha önce Ibanez les paulleri atipik ve düşük kaliteli diye düşünürdüm ancak son derece kaliteli ve cok konforlu bir klasik les paul tarzi gitar. Muhtemelen bulamazsın piyasada cunku sadece 2011de üretilmiş limited edition seri ancak yine de aklında bulunsun.
Ibanez aslında her türlü iyi marka tek suçu çok popüler olmak sanırım. Bende uzun yıllar ibanezden uzak kaldım. Schecter'a, Ltd'ye gönül verdim. Sonuç olarak yıllar sonra tekrar bir Ibanez Prestige alınca haksızlık etmişim dedim. Şimdi elde bir Fuji tele, bir de İbo Prestige var çok daha mutluyum.

Geri