Satılık Ibanez SR305 5 Telli Bas Gitar & Ibanez MB300C Orijinal Hardcase

Takasa
Kapalı
Fiyat
5900
Para Birimi
TL
Bas gitar 5 telli, aktif manyetikli ve ince kasalıdır. Endonezya üretimidir. Sıfır gibi tertemizdir, sorunsuzdur. Fretlerde aşınma, klavyede eziklik, belirgin vuruk, çizik vs. hiçbir sorun yoktur. Sıfır gibi diye satmaya çalışıp toz, pislik içinde çizik enstrüman satan tiplerden değilim, güvenebilirsiniz. Orijinal MB300C model Ibanez hardcase i ile beraber verilecektir. Hardcase in dışarıda görünen kilitlerinden birisi plastik kısmından kırılmıştır, bu nedenle toplam fiyatta hardcase fiyatını düşük tutuyorum. Teslim etmeden önce onarmaya çalışacağım, dileyen olursa kilidini verebilirim. Kendi istediğiniz gibi de onarabilirsiniz. Hardcase fotoğraflarını kilidi kırılmadan önce çekmiştim. Görsellerde sorunsuz görünmesinin nedeni budur. Onun dışında hardcase in içi tertemiz sorunsuzdur. Dış kısmında da kilit dışında herhangi bir kozmetik problem yoktur. Ürünü satmak istediğim için değil ihtiyaçtan dolayı satmak zorunda kaldığım için satıyorum. Bu benim için ömürlük bir enstrümandı. Eskişehir içi elden teslim edebilirim, dileyen olursa kargo ile de gönderebilirim. Hardcase i çok korunaklı bir şekilde korumalı naylon ile birkaç kat sararak gönderim sağlarım. Yalnızca ciddi alıcılar ulaşırlarsa sevinirim.
7.JPG

Dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    6.9 MB · Gösterim: 126
  • 2.JPG
    2.JPG
    8.5 MB · Gösterim: 116
  • 3.JPG
    3.JPG
    8.9 MB · Gösterim: 111
  • 4.JPG
    4.JPG
    8.5 MB · Gösterim: 116
  • 5.JPG
    5.JPG
    4.9 MB · Gösterim: 116
  • 6.JPG
    6.JPG
    8.9 MB · Gösterim: 121
  • 8.JPG
    8.JPG
    7.8 MB · Gösterim: 119
  • 9.JPG
    9.JPG
    8.1 MB · Gösterim: 119
  • 10.JPG
    10.JPG
    8.2 MB · Gösterim: 113
Merhaba öncelikle müziğe gönül veren birinin mecburiyetten enstrüman satmasına üzüldüm inş daha iyilerine ilerde sahip olabilirsiniz. Temiz de kullanılmış elinize sağlık. Hâlâ satılık olup olmadığı bir de güncel fiyatını öğrenebilir miyim?

Geri