3 gitardan hangisi

Arkadaslar, 3 gitar arasinda kaldim, sizce hangisini almaliyim, yurtdisindayim, 3 gitarin da fiyatlari neredeyse ayni. Gidip calma gibi bir imkan yok, internet alacagim, zaten calmayi da dogru durust bilmiyorum. Metal turevleri calmaktan hoslaniyorum,
Cort CR250 - JACKSON JS22 SC, AH FB - EPIPHONE Les Paul Special VE

Avrupa'daysanız Thomann üzerinden alabileceğiniz Harley Benton gitarları incelemenizi tavsiye ederim. Fiyatlarının çok üstünde performansları var. Ben çok memnunum gitarlarımdan. Üst seviye Endonezya malı olanlarını tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Avrupa'daysanız Thomann üzerinden alabileceğiniz Harley Benton gitarları incelemenizi tavsiye ederim. Fiyatlarının çok üstünde performansları var. Ben çok memnunum gitarlarımdan. Üst seviye Endonezya malı olanlarını tavsiye ederim.
Rusyadayim, sifir satisi yok ama, sc450 ve sc550 modelleri ikinci el sitelerinde mevcut, fiyatlar da epey dusuk. markayi ilk defa duydugum icin biraz mesafeliyim, biraz internette arastirayim

Sc 550 Plus EMG, SC Custom Plus EMG modellerini öneririm. Sıfır da alabilirsiniz, diğer alacağınız gitarların fiyatlarıyla karşılaştırabilirsiniz. Bende Sc 550 Plus EMG var, her şeyi çok güzel gitarın. Çok güzel yapmışlar. Fiyatı da epey uygun diğer markalara göre.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Uc gitar arasinda ben epiphone u secerdim ama metal icin jackson daha iyi olabilir ama gitar hakkinda cok bilgim yok.
valla benim de aklimi jackson karistirdi, tam CORT u alacaktim, bir de baktim ki ayni fyata jackson da var. ama iyi markalarin alt modelleri cok kalitesiz olabiliyor. Su an ben de bir schecter sgr c-1 var, gercekten kotu gitar (zaten bozuldu). Cort genel olarak ucuz bir marka da olsa fiyat performans olarak hep iyi oldugu soylenir

Geri