Satılık Esp Alexi Laiho sawtooth(white/black pinstripe)

Takasa
Açık
Fiyat
3350
Para Birimi
USD
Selam Esp alexi laiho cok iyi durumdadir. Fretler orjinal 2021 esp serilerindeki nikel jumbolar kullanilarak yenilendi. Full bakim yapildi kusursuz anlatilacak bisey bulamadigim sadece duyup calip hissedilmesi gereken bigitar.
cok sevdigim 2007 uretimi buzamana kadar hicbikere bile kopamadigim neler gelip gecsede vazgecemedigim yegane gitarim.

Takas konusuna gelince, esdeger sinifdaki gitarlarla olabilir. Jackson usa veya japon serileri, musicman jpler ve axis ler olabilir, esp, agile , Carvin, kiesel. Vs vs... rr24 , kevinbond ve b.c rich stealth ile ibanez mtm-1 leride takasa kabul ederim alti ustu konusulur. Ama onceligim kesinlikle nakit.
Fiyat indirimi bitmistir. Normal fiyata cektim pazarlik gitar basinda ( arac basinda gibi) ciddi alciiya kucucuk bi ikramla soz konusudur.
Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

IMG-20220630-WA0023(1).jpg
IMG-20220630-WA0010.jpg
IMG-20220630-WA0017.jpg
IMG-20220630-WA0012.jpg
IMG-20220630-WA0025.jpg
IMG-20220630-WA0029.jpg
IMG-20220630-WA0027.jpg

Son düzenleme:
Çok güzel nadide gitar gerçekten
Case olmaması çok üzücü olmuş çoğu kişi için deal breaker bir durum hatta benim için heart breaker olmuş!
İyi satışlar tekrardan💐

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Case ayri alinabilir sifiri thomanda 200 250 euro dolar bisey. 2.eli para bile degil kaldiki kendim hediye ettim keyfii zamaninda dedigim gibi :). 2. El fiyatini duserim caseden olur biter. :) cok bulunan bi gitar olsa, veya secenek bol olsa deal breaker olur tabiki ama zaten nadir bulunmaz cok degerli bi gitar. Yeni model edwardslar bile 2.500 eurodan basliyorken. Fiyatcok uygundur 1esi daha olmayan bi gitar

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selector switch degilki o malum manyetik tek. Booster switchi. Oda ozel opsiyonel olarak tekrar esp ye yaptirildi

Selam Esp alexi laiho cok iyi durumdadir. Fretler orjinal 2021 esp serilerindeki nikel jumbolar kullanilarak yenilendi. Full bakim yapildi kusursuz anlatilacak bisey bulamadigim sadece duyup calip hissedilmesi gereken bigitar.
Nakit ihtiyacimdan dolayi satiyorum. Fakat oluculer yazmasin cok sevdigim 2007 uretimi buzamana kadar hicbikere bile kopamadigim neler gelip gecsede vazgecemedigim yegane gitarim. Oyuzden nakit ihtiyacimda olsa pazarlik konusu nakit parasi olupda hadi ben aliyorum diyene benim ikram yapicagim sekilde olucaktir. fiyati zaten cok uygun tutuyorum. olayi lastik gibi uzatmamak kaydi ile kucuk ikramlarim olucaktir.

Takas konusuna gelince, esdeger sinifdaki gitarlarla olabilir. Jackson usa veya japon serileri, musicman jpler ve axis ler olabilir, esp, agile , Carvin, kiesel. Vs vs... rr24 , kevinbond ve b.c rich stealth ile ibanez mtm-1 leride takasa kabul ederim alti ustu konusulur. Ama onceligim kesinlikle nakit.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

155601 eklentisini görüntüle155602 eklentisini görüntüle155603 eklentisini görüntüle155604 eklentisini görüntüle155605 eklentisini görüntüle155606 eklentisini görüntüle155607 eklentisini görüntüle
Hocam usa Gibson sg ile takas düşünürmüsünüz

Tesekkurler nakit ihtiyaci kalmadi guzellikler bitti normal satis fiyatinin gene altina uyguna fiyati cektim.
Satis devam ediyor.

Geri