Satılık Acil ibanez s420

Takasa
Kapalı
Fiyat
600
Para Birimi
TL
Gitar tertemizdir acil nakit ihtiyacından satıyorum ve yanında deanmarkley blue steel açılmamış tel seti hediye

Dosyalar

• IMG-20220708-WA0003.jpeg
    IMG-20220708-WA0003.jpeg
    869.5 KB · Gösterim: 223
  • IMG-20220708-WA0001.jpeg
    IMG-20220708-WA0001.jpeg
    1 MB · Gösterim: 208
Gitar için ben anlaştım ve ücretini gönderdim. Gitarı bayramdan sonra göndereceğini söyledi, o şekilde anlaştık ama bana geri dönüş yapmadı. Telefonu da kapalı. Evet gitarın fiyatı piyasa fiyatının çok altında kabul ediyorum. Ama yıllardır forum üyesi olan ve bir çok alışverişi olan bir kişi olduğu için kendisine güvenip hemen parayı yolladım. Hala da olumsuz bir şey düşünmek istemiyorum. Acaba kendisini şahsen veya forumdan tanıyan biri var mı? İyi mi başına bir iş falan mı geldi? Kötü düşünmeden önce bu olasılıkları gözden geçirmek lazım diye düşündüm.

Ben de diğer ilanlarına baktım, yine ucuza sattığı başka ürünler var. Hep acil para ihtiyacımdan demiş ama neden 600 lira mesela? 1.500'e koysa da bu gitar hemen satılır. O yüzden eski bir üye olsa da güvenemedim.

Bu zamana kadar bu kadar ürünü ucuza koyup insanları dolandırdıysa nasıl forumda ifşa olmamış onu anlamadım. Daha önce de birkaç kez manyetik fiyatına gitar denk getirdiğim oldu. Çok acil ihtiyaç varsa bazen anlık fırsatlar olabiliyor ama gerçekten de 600 tl saçma bir fiyattı.

Umarım dolandırma durumu olmamıştır ben de elektro gitar arıyorum böyle Denk gelince kaçırmayayım dedim yine de sizin açınızdan hayırlısı ne ise o olsun hocam

Gitar için ben anlaştım ve ücretini gönderdim. Gitarı bayramdan sonra göndereceğini söyledi, o şekilde anlaştık ama bana geri dönüş yapmadı. Telefonu da kapalı. Evet gitarın fiyatı piyasa fiyatının çok altında kabul ediyorum. Ama yıllardır forum üyesi olan ve bir çok alışverişi olan bir kişi olduğu için kendisine güvenip hemen parayı yolladım. Hala da olumsuz bir şey düşünmek istemiyorum. Acaba kendisini şahsen veya forumdan tanıyan biri var mı? İyi mi başına bir iş falan mı geldi? Kötü düşünmeden önce bu olasılıkları gözden geçirmek lazım diye düşündüm.
En son 13 temmuzda aktif olmuş bu forumda geri dönmemesi ilginç olmuş. Forumda eski üye olması ve bukadar ucuz olması benimde dikkatimi çekmişti hatta hiç ihtiyacım olmadığı halde alayım ya dursun kenarda bile dedim yani. Çünkü imkansız bir fiyattı. Parça parça bile satılsa burgu, köprü vs. Yine daha fazla ederdi. Bilemiyorum buraya da sizden sonra gitar satıldı diye de yazmış. Umarım dolandırılma vakası değildir.

En son 13 temmuzda aktif olmuş bu forumda geri dönmemesi ilginç olmuş. Forumda eski üye olması ve bukadar ucuz olması benimde dikkatimi çekmişti hatta hiç ihtiyacım olmadığı halde alayım ya dursun kenarda bile dedim yani. Çünkü imkansız bir fiyattı. Parça parça bile satılsa burgu, köprü vs. Yine daha fazla ederdi. Bilemiyorum buraya da sizden sonra gitar satıldı diye de yazmış. Umarım dolandırılma vakası değildir.
Bakalım bu hafta sonuna kadar sabredeceğim. Bir gelişme olursa haber veririm.

Geri