4500 tl prosesör önerisi

Merhabalar,başlıkta da gördüğünüz gibi 4500 tl bütçem var,belki az daha ekleyebilirim,2. el almayı çok isterdim fakat öyle bir imkanım yok çünkü Kütahya'da yaşıyorum.Genellikle metal ve türevleri bazen de rock çalıyorum yani distortion,overdrive,delay gibi efektleri sağlam,amfi çeşitliliği yeterli düzeyde,wah pedalı ve USB ile ton yazma özelliği olan ve son olarak evde çaldığım için bu duruma odaklı bir şey arıyorum,umarım bu bütçe için saydığım özellikler fazla gelmiyordur.Tavsiye ettiğiniz ve önerebileceğiniz bir şeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar,başlıkta da gördüğünüz gibi 4500 tl bütçem var,belki az daha ekleyebilirim,2. el almayı çok isterdim fakat öyle bir imkanım yok çünkü Kütahya'da yaşıyorum.Genellikle metal ve türevleri bazen de rock çalıyorum yani distortion,overdrive,delay gibi efektleri sağlam,amfi çeşitliliği yeterli düzeyde,wah pedalı ve USB ile ton yazma özelliği olan ve son olarak evde çaldığım için bu duruma odaklı bir şey arıyorum,umarım bu bütçe için saydığım özellikler fazla gelmiyordur.Tavsiye ettiğiniz ve önerebileceğiniz bir şeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Mooer GE200 bakabilirsin. Bu cihazı bağlayacağın amfi nedir?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tamam varsa da ne alaka... prosesör alıp kulaklık takacaksan ses kartı zaten bağlam dışı... o bilgi gereksiz demek istedim
Şimdi anladım kusura bakmayın.Daha yeni yeni araştırmaya başladım prosesör olayını yani pek bir bilgim yok şimdilik,şimdiden seçeneklerimin ne olduklarını öğrenmek için açtım bu konuyu,ses kartını da belki önerirken bilmeleri gerekiyordur diye söyledim :D

Biraz daha üstüne çıkartan GE200 alabileceğiniz en iyi prosesör olacaktır. Ama zaten ses kartınız varsa ve amacınız kulaklıkla çalmaksa ses kartını da kullanabilirsiniz, prosesör sadece kulaklıkla çalmaksa amaç doğru bir çözüm değil bence.

Eğer portatif olsun diyorsanız şu var: Mooer P1 Audio Interface Gitar Efekt Cihazı (Gri)

Biraz daha ayarlı olsun diyorsanız şu var: Nux Amp Academy Amfi Simülatör Pedalı | Cangöz Müzik

Ya da doğrudan ses kartınız var işte.

Kulaklık nedir? Ses kartınız varsa arkadaşların da dediği gibi zirilyontane amfi simülasyon yazılımı var, TH-U, Amplitube, Bias Amp vs vs... Pc var ise ses kartınızı bağlayıp para harcamadan kulaklık ile çalabilirsiniz. Kulaklığınız çok iyi değilse o bütçeye kulaklık+ daha iyi bir ses kartıda alınabilir sanırım...

Kulaklık nedir? Ses kartınız varsa arkadaşların da dediği gibi zirilyontane amfi simülasyon yazılımı var, TH-U, Amplitube, Bias Amp vs vs... Pc var ise ses kartınızı bağlayıp para harcamadan kulaklık ile çalabilirsiniz. Kulaklığınız çok iyi değilse o bütçeye kulaklık+ daha iyi bir ses kartıda alınabilir sanırım...
Kulaklık kz zsn pro x.Fikrim değişmeye başladı genel olarak sizin gibi bana da mantıksız gelmeye başladı.Teşekkür ederim.

KZ kulaklıkları bu arada aşırı v-shaped gelirler (crinacle ile collabları dışında, 1000TL altı en iyi kulak içi o kulaklık). Yani midler çok scooped, gitar çalmaya en uygun olmayan kulaklıklardan biri sendeki maalesef.

KZ kulaklıkları bu arada aşırı v-shaped gelirler (crinacle ile collabları dışında, 1000TL altı en iyi kulak içi o kulaklık). Yani midler çok scooped, gitar çalmaya en uygun olmayan kulaklıklardan biri sendeki maalesef.
Bilmiyordum :(.O zaman hazır bütçem de artmışken bir stüdyo kulaklığı veya amfi almak çok daha iyi bir seçenek galiba teşekkür ederim.

Geri