Acil Piyano için kulaklık önerisi (Behringer, Sennheiser, Marshall, Yamaha vb.)

Merhaba casio px-s1100 dijital bir piyano alacağım ve bunun yanında ekstra 1500TL bütçe ile çok iyi bir kulaklık almak istiyorum.Bunun için tavsiyeleriniz nelerdir? Ben Behringer'in BH480NC modelini inceledim hem bluetooth hemde kablolu olması çok güzel bir özellik 1400tl civarında fakat o paraya bu kulaklık yerine Sennheiser modelini sescibaba.com'un canlı desteği fazlasıyla önerdi kesinlikle behringerle karşılaştırılamaz falan dedi ama amazonun yabancı sennheiser yorumlarında konu tam tersi çok sevilmiyor ve bu paraya alınmaz vb şeyler söyleniyor. Tavsiyeleriniz benim için çok önemli

Eğer ağırlıklı olarak piano'yu kulaklık ile kullanacak iseniz ; bu seçtiğiniz piano modelinin kulaklık çıkışları 3,5 mm konnektöre uygun olduğu için bir süre sonra konnektör yuvası büyük ihtimalle bozulacak ve kulaklığı kullanamaz duruma gelmeniz söz konusu olabilecektir. Çünkü 3,5 mm. konnektör ve konnektör yuvaları kısa sürede bozulmaya son derecede müsait unsurlardır. Örneğin sırf bu yüzden pro sistemlerde 6.3 mm konnektörler tercih edilir.

Bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Geri