Kemik

umut sarıkaya gidince benim için tadı kaçtı biraz artık çizmiyomuş bu arada kemiğe ama yeni yeni yetkin gülmeni tutmaya başladım ani tepkileri kelime oyunlarıyla baya hoşuma gitmeye başladı tabi cihan ceylanla alpay erdemi unutmamak lazım bunlar uzaydan mı geldi dünyaya sadece kaan tamam çizimine laf söylemek haddimi aşar ama cidden öyle ben asiyim muhalifim şizoyum
isyanım topluma diye anırması falan itici geliyo hem imajıda baya sıradan alternatif fatih solmazın 10 esprisinden en fazla ikisi tutunacak dalken nası heryerde karşıma çıkıyo anlamıyorum oooooo emrah ablakmı tam bir ilah bide şu göxeli tam çözemedim be

kemik iyice düşüşe geçti yalnız artık son sayıda(kasım)sıçmışlar bence.o nasıl espriler ya sayfa sayfa hemde o hikayeler zeka seviyesi kesinlikle düştü.berbattı tek kelimeyle.büstün gibi ağır top bile siklemiyo dergiyi bence yoksa kesinlikle ilk iki sayfa onun potansiyeli deil.sallamıyo.maalesef artık umut yok zati.memoda çizmemiş.tadı kaçtı yani.fatih solmazsız kamuran sünersiz tolga sümersiz cengiz üstünsüz furkansız gökselsiz bi kemik istiyorum caner aydında çizim var ama çok bomboşlar ya.bi bok yok yazdıklarında hiçbirinin.çok sıkıcı oldu.arada iyi adamlarda kaynıyıp gidiyo bence alpay erdem yetkin gülmen cihan ceylan sadece kaan ender yıldızhan emrah ablak ayrılıp umutu memoyu falanda katıp yeni dergi kursunlar.kemik almıycam bundan gayrı.

neyse napalım artistlik yapıyoruz ama paşa paşa gidip alacam yine kıyamam ben benim takıma bi okudumda baya bi adamım varmış yine içinde bide alışkanlık oldu almasam ciddi huzursuz olurum böyle işte..

Kemik dergisini ilk olarak sanırım lombak dergisinin yanında mini-minnacık bir ek olarak elime almıştım.. Ve o minik sayı dahil hepsi var şu anda elimde hatta cilt yaptırmayı düşünüyorum artık fazlasıyla biriktiler.. Okurken eğlendiğim bir dergi.. Birçok espirilerini okuyucu kitlesinin ilgi alanına yönelik değil kendi ilgi alanlarına yönelik yapıyorlar.. Mesela istiklal caddesindeki tiplerden , rock guruplarından güzel espiriler çıkarıyorlar.. Ve dergide çok güzel bir samimiyet var çizerler arasındaki dostluk dergide birçok espiri konusu olarak yansıyor..

Novembre demiş ki:
Kemik dergisini ilk olarak sanırım lombak dergisinin yanında mini-minnacık bir ek olarak elime almıştım.. Ve o minik sayı dahil hepsi var şu anda elimde hatta cilt yaptırmayı düşünüyorum artık fazlasıyla biriktiler.. Okurken eğlendiğim bir dergi.. Birçok espirilerini okuyucu kitlesinin ilgi alanına yönelik değil kendi ilgi alanlarına yönelik yapıyorlar.. Mesela istiklal caddesindeki tiplerden , rock guruplarından güzel espiriler çıkarıyorlar.. Ve dergide çok güzel bir samimiyet var çizerler arasındaki dostluk dergide birçok espiri konusu olarak yansıyor..

hocam hazır bayramdayız hayrına verirmisin o koleksiyonu ya :D sevaptır :D :D

Geri