Pedal tavsiyesi

Spider gibi, Katana gibi amfilere pedal almaya gerek yok, içlerinde pedal modellemeleri var zaten. Metal Zone ise candır, kullanmayı bilene ama. Preamp gibi kullanın onu, doğrudan power amp üzerinden çalıştırın, return'e takın.
Yüksek ihtimalle acemilikten dolayı yanlış kullandım ama metal zone ve metalcore gibi pedalları kullandığımda yüksek bir vızıltı dışında ses almıyorum, önerilerini denicem

MT2 değil dünyanın en iyi butik pedalını da gidip Spider ya da MG gibi amfilere takarsan vızıltı alırsın.
Pedal düzeni kuracaksan iyi ve kaliteli bir amfi lazım. Modelleme amfisi olacaksa da Katana gibi iyi bir Clean kanalı olan amfi.
Her türlü olur ama bu şekilde yaparsan pedallardan daha çok verim alırsın. Spider'a pedal girmek 75 yaşında dizi bacağı tutmayan dedeye asics maraton ayakkabısı hediye etmeye benzer. Koşsana dede neden geride sürünüyorsun diye kızma adamcağıza...

Bende pedal toplama işine girişicem ilk olarak distortion ya da overdrive pedalı almayı düşünüyorum metal zone a yapılan yorumlar pek güzel değil, thrash ve death metal çalıyorum önerileriniz ne olur amfim boss marka olduğu için boss pedalları daha uyumlu olur gürültü olmaması açısından.
Amfi katana ise neden pedal masrafı yapıyorsunuz, tone centralda zaten epeyce pedal modellemesi var, ayrıca çok güzel eq imkanları sunuyor katananın arayüzü.

İlla pedalboard kuracaksanız headroom u geniş ve pedallarla iyi anlaşan amfilere bakın bence.

MT2 değil dünyanın en iyi butik pedalını da gidip Spider ya da MG gibi amfilere takarsan vızıltı alırsın.
Pedal düzeni kuracaksan iyi ve kaliteli bir amfi lazım. Modelleme amfisi olacaksa da Katana gibi iyi bir Clean kanalı olan amfi.
Her türlü olur ama bu şekilde yaparsan pedallardan daha çok verim alırsın. Spider'a pedal girmek 75 yaşında dizi bacağı tutmayan dedeye asics maraton ayakkabısı hediye etmeye benzer. Koşsana dede neden geride sürünüyorsun diye kızma adamcağıza...
metal zone mt2 pedalı kötümü sizce nasıl

Geri