AMFİ ÖNERİSİ

İyi günler. 20 Bin tl bütçem var. Boss ktn artist mk2 almayı düşünüyorum. Sizce bu amfiyi mi almalıyım yoksa başka bir amfi de olur mu? Sizin önerileriniz nelerdir? Bu bütçeye kafa-kabin alınır mı? Alınırsa ona da önerilerinizi söylerseniz sevinirim.

O parayı o ampliye gömme, yazık olur.
Tarzınız nedir? (Muhtemelen metal)
Nerede kullanacaksınız? (Müstakil ev, yayla, daire vb)
İkinci el almayı düşünüyor musunuz?

Ciddi bir meblağ olduğu için detayları da bilmemiz daha sağlıklı yardım etmemizi sağlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
2. El almayı düşünmüyorum, kullanım yerlerim de hem müstakil ev hem daire. Prosesör de almayı düşünmüyorum.
Belirli kesin bir tarzım yok %51 metal/rock çalıyor olsam da %49'da diğer türlerde çalıyorum.

Katana Artist oldukça iyi bir tercih. Ben Katana mkii 50w kullanıyorum. O bile bana fazla. Tüm ihtiyacımı bünyesinde 55'ten fazla pedal modeli olmasına rağmen en fazla 10 pedal ile karşılıyorum.

Lambalı konusunda çok bilgim yok açıkçası ama bu aralar bakıyorum öylesine. Bugera T50 Infinium hoşuma gitti fiyat-performans olarak ama o da Türkiye’ye satılmıyor diye biliyorum. Kabin olarak Mesa Widebody ile eşleştirmeyi düşünüyorum. Bakalım gelecek ne gösterecek...

Katana'nın power controlünde 0.5 watt(yarım Watt) seçeneği var. Hatta master ve kanal volume de var. Nerede kullanacağının bir önemi olur mu 😉

Kafa-kabin için lambalı amfi tercihi olacaksa bir Watt düşürücü gerekebilir.
Olur. Katana dışında alternatiflere de açık çünkü. O sebeple sordum "2. el almayı düşünüyor musunuz" sorusunu.

Şu an sıfır piyasasında o paraya alınacak ampli yok ne yazık ki. Var da, değmez.

İlle de sıfırsa, Yamaha thr lere de bir göz atın derim.

Olur. Katana dışında alternatiflere de açık çünkü. O sebeple sordum "2. el almayı düşünüyor musunuz" sorusunu.

Şu an sıfır piyasasında o paraya alınacak ampli yok ne yazık ki. Var da, değmez.

İlle de sıfırsa, Yamaha thr lere de bir göz atın derim.
Ben Katana'yı 2.elden aldım. Hem de farklı şehirden kargolanmıştı. Orjinal kutusu ve köpükleri duruyorsa 2.elde amfi alınabilir. Hatta çalışırlığını video görüşme ile deneyimleyip almıştım. Cihazda hiç sorun yoktu. Gayet memnunum. Ama 2.elde Artist yok şuan diye biliyorum. Kovalamak lazım.

Ancak lambalı konusunda kargo olayına lambalara birşey olur diye pek güvenemem(hoş internetten sıfır kargolama bile risk olur mu diye dahi tedirgin olurum). Bu şekilde alışveriş yapan varsa bizi aydınlatırsa sevinirim.

İyi günler. 20 Bin tl bütçem var. Boss ktn artist mk2 almayı düşünüyorum. Sizce bu amfiyi mi almalıyım yoksa başka bir amfi de olur mu? Sizin önerileriniz nelerdir? Bu bütçeye kafa-kabin alınır mı? Alınırsa ona da önerilerinizi söylerseniz sevinirim.
Mk2 artist çok başarılı.

Ancak şuan Türkiye'de stokta yok. Zuhalin stoğund olan ürün ise ilk seri artist. Buna 18 bin vermek yerine;

Line 6 pod go + Headrush frfr108 veya 112 emin ol seni daha çok memnun edecektir.

Geri