Enstrüman pil sorunu

Merhabalar hepinize. Çift saplı bağlama ve e-bow kullanıyorum. bağlamanın pili çabuk bitiyordu ben de internetten video izleyerek 2 adet usb şarjlı 9v pil yaptım. ebowda sıkıntı yok ama bağlamanın pili yine çok çabuk bitiyor 2 güne düştü ve dip gürültüsü yapıyor (normal pil bu kadar çabuk bitmiyordu) ebow ile bağlamanın pilini değiştiriyorum ama fark etmiyor yine bağlamaya taktığım pil aynı sürede bitiyor. fotoğraflarda mevcut bir de perdeli ve perdesiz bağlamanın sesini ayıran ayıran bir devre mevcut fotoğrafta balans düğmesini görüyorsunuz. Sorun nedir sizce?
74BFE1CA-5979-4C46-AF3F-E0EBECE1A243.jpeg
D9AFABD9-7C53-41AE-8AA2-81A1AE07034D.jpeg
2F481F8E-402B-46DD-9DEE-8D806CA87F4A.jpeg
1C8F948C-FF30-4123-BF3C-C2800AEC0A0C.jpeg

Gürültü: Voltajı 3.7V'den 9V'a çıkartan step up booster vb. muhtemelen gürültülüdür ve bu tarz bir uygulama için tasarlanmamıştır.
Pilin çabuk bitmesi: Akünüzün kapasitesi 9V'luk standart alkalin pile göre çok daha düşüktür.. Ve ebow, preampa göre çok daha az pil yediği için ebow kullanımında sıkıntı görmüyorsunuzdur.

Şarjlı 9v pil daha iyi sonuç verebilir sanırım.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gürültü: Voltajı 3.7V'den 9V'a çıkartan step up booster vb. muhtemelen gürültülüdür ve bu tarz bir uygulama için tasarlanmamıştır.
Pilin çabuk bitmesi: Akünüzün kapasitesi 9V'luk standart alkalin pile göre çok daha düşüktür.. Ve ebow, preampa göre çok daha az pil yediği için ebow kullanımında sıkıntı görmüyorsunuzdur.

Şarjlı 9v pil daha iyi sonuç verebilir sanırım.
pilin içine 60 mAh bir batarya daha ekleyecem fark edecek mi diye bakacam. toplamda her biri 3.7V olan iki batarya ve 310 mAh olacak

Şarjlı pil alabilirsiniz. USB değilde makine ile edilenler var fişe takılıp makinası ile beraber fiyatı uyguna geliyor. Ben almıştım bittikçe şarj ediyorum baya gidiyor.

Geri