Pedalboard adaptör önerisi

beyler boarda kutu adaptör alacağım 3 seçenek var şu izole mevzusu falan çözemedim bilen birisi bana hangisi mantıklıysa anlatır mısınız. atayım size modelleri

pedallarım
ibanez ts9
boss sd 1
dallas rangemastar klon
proco rat 2
slash cry baby
bunlara bakarak en mantıklısı fuel tank gibi duruyor. wah 18v istiyor iki 9v birleştirici alır onu hallederim. bi de sanırım fuel tank ın çıkışlarının hepsi izoleli diye okumuştum. yardım ederseniz çok sevinirim

Bildiğim kadarıyla fuel tank classic modelin çıkışlarının tamamı izoleli değil. Yalnızca 12 volt 500mA çıkışları izoleli. 9v kısmının daisy chainden farkı yok esasen. Cycle humı minimize etmek için tüm çıkışları izoleli güç kaynağı almanızı tavsiye ederim. Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta da izoleli çıkışların sağlayacağı maximum mA değerleri. Kullandığınız pedalların çalışmak için gerektirdiği mA değerlerinden düşük olmasın, yoksa pedalı gerektiği gibi çalıştıramazsınız. Piyasadaki güç kaynakları genelde çıkış başına 100-120 mA gibi değerler sağlayabiliyorlar. Wah insanüstü bir voltaj istiyormuş hakkaten, içinde aktif devre olduğundan muhtemelen. Sürekli kullanacağınız bir pedal değilse, T-Rex Fueltank Jr. gibi bir güç kaynağı alıp (5 x 100mA izoleli) wahı ayrı adaptörle çalıştırabilirsiniz. Ya da voltage doubler bir adaptörle 9v gücü yükseltebilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla fuel tank classic modelin çıkışlarının tamamı izoleli değil. Yalnızca 12 volt 500mA çıkışları izoleli. 9v kısmının daisy chainden farkı yok esasen. Cycle humı minimize etmek için tüm çıkışları izoleli güç kaynağı almanızı tavsiye ederim. Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta da izoleli çıkışların sağlayacağı maximum mA değerleri. Kullandığınız pedalların çalışmak için gerektirdiği mA değerlerinden düşük olmasın, yoksa pedalı gerektiği gibi çalıştıramazsınız. Piyasadaki güç kaynakları genelde çıkış başına 100-120 mA gibi değerler sağlayabiliyorlar. Wah insanüstü bir voltaj istiyormuş hakkaten, içinde aktif devre olduğundan muhtemelen. Sürekli kullanacağınız bir pedal değilse, T-Rex Fueltank Jr. gibi bir güç kaynağı alıp (5 x 100mA izoleli) wahı ayrı adaptörle çalıştırabilirsiniz. Ya da voltage doubler bir adaptörle 9v gücü yükseltebilirsiniz.
merhaba dostum. biraz araştırdım gece. direkt boss bcb60 alsam sıkıntıyla karşılaşır mıyım. hem adaptör hem pedalboard rahat olur gibi. kullananların hepsi memnun gürültü dip ses karşılaşmamışlar.

Boss moss hikaye izoleli bir brick almazsan kafanı sonradan taşlara vurursun bu ötme sesi nerden geliyor yaw dersin birde arkadaşın dediği gibi kullandığın pedalların güç tüketimi ile dc brick çıkışları eş değer olsun

Geri