Urla Rock Fest

Arkadaşlar Urla Rock Fest organizasyonumuz İzmir de sahne alan Profesyonel ve Yarı Profesyonel Grup ve sanatçıların katıldığı bir organizasyondur. Biletler biletinial.com ve bubilet.com.tr de, bizi küçük balık gördükleri için tanıtım yapmıyorlar. Bizi tanıtırsanız çok seviniriz.
www.urlarockfest.com

Dosyalar

• IMG-20220816-WA0003.jpg
    IMG-20220816-WA0003.jpg
    94.5 KB · Gösterim: 146
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sanırım benim gözlere kavanoz dibi cam takmak lazım. iyice ihtiyarladım, broşürdeki tarihleri okuyamıyorum. Hangi tarihlerde yapılacak bu festival?
Haklısınız, bu konuları ayrı ayrı detaylı bir şekilde anlatmayı çok isterim, başıma gelenleri bilseniz. 21 Ağustos Pazar günü 11.00de kapılar açılıyor, 12.00 - 14.00 Dj Batıkan Dalkılınç, sonra 1 saatlik arayla, rock gruplarımız çıkıyor.

Oldu, ancak katılım olmadı, izin son ana kadar verilmedi, izin vermediği için tanıtım yapılamadı, tanitilmayinca bilet satışı olmadı, olan satışlar iptal olur korkusuyla, iade edildi vs.
Seçime kadar gozukmemekte fayda var
Süreci anlamak için sormak istiyorum; önce izin alınıp sonra etkinlik tanıtımına girişilmesi gerekmez miydi? Bu süreç normalde nasıl ilerliyor? Bilginiz var mı?

İzmir'deki Tarkan konserine rockçı olmama rağmen gitmemin sebebi ülkedeki kısıtlamara tepkiydi.

Süreci anlamak için sormak istiyorum; önce izin alınıp sonra etkinlik tanıtımına girişilmesi gerekmez miydi? Bu süreç normalde nasıl ilerliyor? Bilginiz var mı?

İzmir'deki Tarkan konserine rockçı olmama rağmen gitmemin sebebi ülkedeki kısıtlamara tepkiydi.
Evet hocam aynen öyle, ancak 1 ay izin almak ile uğraşınca tanıtım yapacak vakit kalmadı.

Geri