Satılık Jackson SL2H Copper Snake Skin

Bazı züppeler yüksekten konuşmaya başlamış.. :) blokladığım için at gözlüklü, sığ görüşlü ne matematik, ne mantıksal zekası yetmeyen bu tipler bana direk laf söyleyemiyor.. Bildikleri yanıldıklarına yetmeden bu işin nasıl yürüdüğünden habersizce konuşuyorlar.. Çünkü onlarda öğrenilmiş çaresizlik içindeler zamanında bunları öyle kandırmışlar.. Bu gibi tiplerin gitarları fetişleştirip üzerinde mast..tion yapmaları, gitarla hazsal ilişkilere girmeleri patalojik bir sorun aslında.. :) Kendi eksikliklerini ört pas etmek için tıpki cehaletini gizlemek için kalın pahalı kitapları alıp ama hiç okumayan okusada anlamayan sadece içini rahatlatmaya çalışan tipler gibiler.. Düz hesap yok orta net hesap var çoluk çocuğu kandırmak için yazıp çizmeyin fetişleştirmekten başka bir şey yapmıyorsunuz.. Çok değerliyse gitarlarınız alın müzeye koyun ve camekan arkasında Mona Lisa tablosu gibi sergileyin :) 3-5 tane züppe tip kendi arasında bir birini tatmin etmeye devam etsin dursun :) ama gerçekleri yazacağım kimse kusura bakmasın.. Bu söylediğim kişiler bellidir üzerine herkes alınmasın...

Bazı züppeler yüksekten konuşmaya başlamış.. :) blokladığım için at gözlüklü, sığ görüşlü ne matematik, ne mantıksal zekası yetmeyen bu tipler bana direk laf söyleyemiyor.. Bildikleri yanıldıklarına yetmeden bu işin nasıl yürüdüğünden habersizce konuşuyorlar.. Çünkü onlarda öğrenilmiş çaresizlik içindeler zamanında bunları öyle kandırmışlar.. Bu gibi tiplerin gitarları fetişleştirip üzerinde mast..tion yapmaları, gitarla hazsal ilişkilere girmeleri patalojik bir sorun aslında.. :) Kendi eksikliklerini ört pas etmek için tıpki cehaletini gizlemek için kalın pahalı kitapları alıp ama hiç okumayan okusada anlamayan sadece içini rahatlatmaya çalışan tipler gibiler.. Düz hesap yok orta net hesap var çoluk çocuğu kandırmak için yazıp çizmeyin fetişleştirmekten başka bir şey yapmıyorsunuz.. Çok değerliyse gitarlarınız alın müzeye koyun ve camekan arkasında Mona Lisa tablosu gibi sergileyin :) 3-5 tane züppe tip kendi arasında bir birini tatmin etmeye devam etsin dursun :) ama gerçekleri yazacağım kimse kusura bakmasın.. Bu söylediğim kişiler bellidir üzerine herkes alınmasın...
kendi kişisel problemlerinizi ilanımda tartışmazsanız sevinirim.

Gitar U seri numaralı bu arada

Eğer öyleyse 5500 USD belki bir miktar iddaalı ancak ürünün sıfırının hem bekleme süresi hem de kolay denk gelinememesi düşünüldüğünde "meraklısının" ve satıcının tasarrufu denebilecek bir noktada.

@proagresif , benim kadar net bir şekilde konuşan olmadığı için üstüme alınarak, ilanı da kirletmemek amacıyla tek seferde cevap vereyim. 5500 lafı senin ağzından çıktığı için açık açık bu miktar üzerinden konuşmam gayet direkt bir iletişim şekliydi bence aslında. Doğrudan etiketleme ihtiyacı duymadım. Kendini bu kadar sakınılan bir noktada görmen komik. Hoş, senden çekinmek için hiçbir sebebim yok zira kim olduğuna dair zihnimde yer kaplayan en ufak bir etkin mevcut değil. Bu nedenle yersiz üstüme alındıysam kusura da bakma.

Ancak kimse elinden de tutmuyordu abartı ilanlara atmak için. Eğer derdin insanları bilinçlendirmekse benim "neden uygun" dediğim gibi, "neden pahalı" yazarsın, abartı ilanlara da linkini bırakırsın, bu gitarı alabilecek insanlar sözlerine itimat ederse de faydanı sağlarsın. Gel gelelim üslubun sadece kaostan beslenmek motivasyonuna sahip, hem satıcıyı, hem forumda aktif insanları suçlayıcı. Devamında yazdığın mesajlara yönelik değerlendirmemi zaten yapmıştım. O kısma birşey eklemiyorum.

Tekrar ediyorum, kastedilen ben değilsem bile 3. paragrafın yine arkasındayım, ancak aksi durumda çözemediğin birşey olursa buradan cevap vermek yerine PM atabilirsin.

Son düzenleme:
5500 lafi benim agzimdan cikti. Proagresif'in degil.
Cok da onemli bir konu degil sonucta alip satan arkadas ticari bir firsat görmüs, suc ya da ayip degil bu. Kimse kimseyi dolandirmadigi muddetce sorun yok.
Ilanlara yorum yapmak belirli sinirlar icinde serbest oldugundan da aklimdan geceni yazdim; kendimce hem ilana hem de sitedeki arkadas ortamina elestirimi yaptim. Ilan sahibi de cevabini vermis kendi bakis acisindan. Okuyan arkadaslar yorumlayip kendi cikarimlarini yaparlar, yapiyorlar.
Sahibindedeki ya da anonim ilanlar ve burdaki "arkadaslar" arasindaki ilanlari degerlendirirkenki samimiyet ve esitlik noktasinda fikrimin arkasindayim.
Konu benim icin burda bitmistir.