Catwalk

hepinizi en basta cok tebrik ederim. izlememis olsamda iyi olcagınızdan hic suphem yoktu.ozellikle necdetin ilk performansına gore cok iyi olduguna sevindim... BASARILAR

ali - the next highway(vokal)

su anda istanbuldayım ama duyduğuma göre ankarada iki güzel beste bekliyormuş. birde aklımızda çok hoş coverlar var. şu tatil günleri sona erince....

olm gelirim bende ankaraya bi ara ama konserin tarihi falan belli olursa haber verin banada hemen ona gore ayarlıyım. besteleride dinlet dinliyim.
sonra bide kıvançın arkadaşının studyosuna kapanalım 2-3 gun tamam.. yani oyle işte. herkesi bekleriz konsserlere. hehehehehehehehehehehehe
:icelim

yeter istanbul deip bi kaç gün sonra buraya gelmeyi iyi biliosun ama. hadi gelde biraz peaces olalım. sonra konser olaylarına gireriz. biraz tatil yapmak hakkımız :) hehehehe...

bütün grup elemanlarının kulağna dikenli küpe olsun lütfen
deus - instant street şarkısını coverlarsak çok güzel olabilir
eğer dinlemediyseniz zaten indirmeniz tavsiye edilir
sizleri seviyorum sağlıcakla kalın :LOL: :)

olm sizlere burdan haber ben bi liste çıkardım. şarkılar hem insanların tanıdıgı ama çok da bilinmeyen ve eglenceli şarkılar. onları bi ara dinletiyim. hepsi olmayabilir ama çogu zevkli ve guzel şarkılar deniyelim derim bunları. listeyi sonra veriyim

Geri