Catwalk

entity5 demiş ki:
:LOL: Yaw Mehmet hiç bir şeye lafım yok. Necdet'i Necdet gibi izlemek istememin dışında başka edecek hiç bir lafım yok bu gruba negatif eleştiri adına. Ancak psychodelic bu bizim yaptığımız, bizim gibiler çok az diyerekten "yapmayanları" şöyle bir dürtmüş oluyorsun bence. Zaten olmazsınız ancal aman "Hot Sauce Show Band" gibi fırlamayın diyeyim o kadar :) Hehe, kısaca al benden de o kadar ... Başarılar arkadaşlar :D
Yaw insanlar içip içip yazmıyor mu şu foruma bitiyorum... Ben, ünsüz Türk düşünür JanGler bile bu yazılana anlam veremedim. Görünüşe bakılırsa serseri Anagaragüçlü bu herif besbelli :LOL: Takılın yaa, gorusmek üzere... :D Ayrıca 6. sayfanızı başlattım, gidin bana beyazi da cikmis, Twix alin... :kaydim

Arkadaşlar tür olarak çizgiyi gerçekten çok iyi tutturmuşsunuz.Çalış olaraktan iyiydi denebilir.Ama size eleştirim şu olacak:lütfen sahneye biraz daha önem verin.O zaman çok daha iyi olacak.Bir dahakine görüşmek üzere.
Başarılar...

cyberknight demiş ki:
Arkadaşlar tür olarak çizgiyi gerçekten çok iyi tutturmuşsunuz.Çalış olaraktan iyiydi denebilir.Ama size eleştirim şu olacak:lütfen sahneye biraz daha önem verin.O zaman çok daha iyi olacak.Bir dahakine görüşmek üzere.
Başarılar...

saol,
evet sahne zamanla olucak bir sey
ayrica erken cikmak ve sound problemleri gibi olumsuzluklar olmadigi surece daha kolay isinacagimiz bir olay

dogru yaw pardon Evet arkadaslar Circle Production tarafından düzenlenen konserler serisinin ikincisi 10 Ekim 2004 Pazar günü yine Biziz Rock Bar'da gerçekleşecektir
Konserde sahne alacak gruplar:
Antidepresan, Durak, Idea, The Next Highway ve Catwalk.
Konserin başlangıç saati 17:00
Giriş 5 YTL.

YeniTürkLirası yok bende Ne yani bu güzel konseri kaçırcakmıyım=Pp
Başarılar Catwalk
Bu sefer bütün performansınızı izliycez inşallah...

Bu güzel geceden dolayı çok çok çok teşekkür ediyorum herbirinize..
Konserin konsepti biraz alakasız oldu ama finalde sizin olmanız acayip güzeldi..
Cidden çok eğlendim..
Neco bakıyoruzda iyice alışmışsın sahneye acayip çoştun valla, Manhattan nerdee Bu konser nerde çok tebrikler..
Bassçı arkadaşta bugun baya iyiydi ondada bir hareketlilik söz konusuydu=)-
Davulu çok begendim tebrikler o arkadaşada, iyi 1iş çıkardı ataklar falan yerindeydi ve tamdı..Bir kaç kere aksadı okadar..
Gitarist arkadaş zaten Manhattanda izlediğimde baya begenmiştim hatta tebrik bile etmiştim gene çok iyi çaldı..
İnstrumental şarkınızda çıkmak zorunda kaldım e araba olmayınca=)-tek terslik oydu benim için..
Başarılarınızın devamını çook içten diliyorum..

bu arada neco yer triplerine girerken dikkatli ol az kalsın pedallara bascaktın bacağınla=)-

TEBRİKLER CATWALK!!!

tebrikler beyler......böyle devam ederseniz çok canlar yakarsınız :metalhead .......CURE cover'ı pek bi güzeldi, vokali orjinalden ayırt edemedim.....bravo.

bu arada davulcunuzda pek yamanmış..... :dans

hepinise cok tesekkur ederis, yavas yavas istedigimis kivama gelir gibiyis, destekler gelenler gelemeyenler herkese tesekkur ederis

erinc, sen en buyuk catwalk fani gibisin zaten hep geliyorsun ama bi tam izleyemedin demek artik bir dahakine full izle ne de olsa butun konserlere geliyorsun hem bi biramizi da ic:) ayrica nejo nun yer tripleri hakkinda da diyecegim bir sey var, sanirim o sarkida gitmissin, ondan sonra caldigimis bi parcadaydi galiba, herif benim pedalin fisini felan cekti, gitar gitti felan ama cok eglenceliydi genelde

kefere, tesekkur ederim grup adina ayrica imzandan okudugum sebastian bach konserine acayip sevindim long live skid row !!!

destekler ve elestiriler icin tesekkur ederiz...
bunu saymaz bir daha da bekleris
(yakinda)

venus-in-furs demiş ki:
ayrica nejo nun yer tripleri hakkinda da diyecegim bir sey var, sanirim o sarkida gitmissin, ondan sonra caldigimis bi parcadaydi galiba, herif benim pedalin fisini felan cekti, gitar gitti felan ama cok eglenceliydi genelde
(yakinda)
Hehe korktugum olmuş yani neyse..
Tabi adam gaz, kim bilir büyük stage lerde neler yapar..?
Haydi görüşürüz, saglıcakla kalın...

arkadaşlar bence çok güzel bir konserdi, t-rex'e kadar kalabildim malum balık hadisesi yüzünden; ama izlediğim kısmı gerçekten "olmuş" dedirtti. yarın okulda karşılaşırız nasıl olsa ama dayanamadım şimdiden söyleyeyim dedim=))

superdiniz arkadaslar soyicek bir sey bulamıyorum :taptim ozelliklede Neco'ya alısmıs sahneye :metalhead performansı goz doldurdu :alkıs basarılarınızın devamını diliyorum...

resim cekilmis biras da

catwalk_01b.jpg

catwalk_08b.jpg

catwalk_02b.jpg

catwalk_04b.jpg

catwalk_05b.jpg

catwalk_03b.jpg

www.capital-life.com
[/img]

Geri