merhaba 2. el piyasasında 6-10k aralığında sahnede kulanılabilecek bir amfi önerebilir misiniz?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkada amfiyi monitör gibi duymak şart değilse, artık doğrudan sisteme girmek için çok başarılı cihazlar var. Bu fiyat aralığında ikinci elde bulunabilirler; boşuna amfi de taşımazsınız.
O seçeneği bende düşünmüştüm ama amfi almakta karar kıldım şu an kafamda boss katana 100, fender mustang 3 v2 marshall mg100dfx var sizinde ekleyebileceginiz amfiler varsa sevinirim daha yaşımda genç o yuzden fazla deneyim sahibi değilim:)

her karara saygumız var ama Mooer Preamp Live denemeden Katana seçtim dememek lazım. İkisi de çok iyi, alacam dersen de itirazım yok ama sahne filan dedin ya hani... görmeden kaçan bir fırsat olmasın Mooer diyorum.. :)
peki yazdığım amfiler arasında bir seçim yapsanız hangisini tercih ederdiniz veya başka hangi amfiyi önerebilirsiniz?

Birçok solid state amfi ile ilgili genel görüşüm aşağıdaki başlığın içinde ayrıca link'lerle mevcut... şu olsun bu olsun tavsiye vermeyi sevmem, genel olarak tecrübemi yazabilirim ancak. Yine de üstte saydıklarından Katana bir yerde diğerleri başka bir seviyede... o kadar net.

Birçok solid state amfi ile ilgili genel görüşüm aşağıdaki başlığın içinde ayrıca link'lerle mevcut... şu olsun bu olsun tavsiye vermeyi sevmem, genel olarak tecrübemi yazabilirim ancak. Yine de üstte saydıklarından Katana bir yerde diğerleri başka bir seviyede... o kadar net.

daha önce 2 defa okumuştum bir kez daha okuyayım :) katanaya daha bi yakınım zaten diğerlerine göre

Geri