Ankara'da amfi tamiri yapan bir yer var mı ?

Merhaba, geçenlerde burdan aldığım amfinin gain kanalı bozuldu sanıyorum.Gaine geçtiğim anda çok cızırdamaya başlıyor kullanamıyorum o kanalı.Bir de clean kanalın volume ü açarken yavaş yavaş açmazsam patlamalar oluyor seste ..Amfi Marshall Vs65r ,ingiliz amfisi..Neyse, Ankara'da var mı bildiğiniz güzel amfi tamiri yapan yer yada bi usta vs ? .Ulus'ta yapılır diyordum ama yapmazlar dedi bikaç arkadaş...Var mı bilgisi olan ? /Başlık umarım doğru yerdedir/

Alım-Satım bölümünde bir arkadaş bu konuda bir ilan açmıştı böyle müzik aletlerinin elektronik aksamları konusunda tamir yapıyormuş amfi, manyetik vs... Ama İstanbul'da olabilir yada Ankara'da onu bir araştır derim.Ayrıca Ulus'ta Konya Sokak'a gidersen orda böyle amfi, kabin, kolon veya çeşitli aletlerin tamirlerini yapan yerler mevcut sadece bu işle ilgileniyorlar.Oralardan da yaptırabilirsin fakat orada da dikkat etmen gereken işin ehline vermen aleti :) Öyle her ben yaparım diyene verme yani.Biraz araştır gez oraları bulursun ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
O arkadaşın adını verirmisin bana =) Ulustakiler araba amfisi kolonu falan yapıyormuş,yani bu amifiyi ellerine verme falan dediler = ) Bi gezeyim dediğin yerleri,umarım bulurum.eyvallah Pan Music' e gideceğim en yakın zamanda.Varsa başka bilenler bekliyorum fikirlerinizi...Sorun hakkında tahmininizde olabilir bu fikirler.

Ankara Ulus Konya sokağı kesen Şan sok. Akbul İşhanı No:7/34 (2.kat) Mümtaz usta hakikaten muhteşem insan ve muhteşem usta hemde en ucuza tamir yapar ve sözünde durur bir kişilik, şiddetle tavsiye ederim çünkü ben Amfimi tamir ettirdim 1 gün bile tutmadı teslim etti adam gibi adam. birinci tercihiniz olsun.

Ankara Ulus Konya sokağı kesen Şan sok. Akbul İşhanı No:7/34 (2.kat) Mümtaz usta hakikaten muhteşem insan ve muhteşem usta hemde en ucuza tamir yapar ve sözünde durur bir kişilik, şiddetle tavsiye ederim çünkü ben Amfimi tamir ettirdim 1 gün bile tutmadı teslim etti adam gibi adam. birinci tercihiniz olsun.
Yukarıda yazmış olduğum yerin adını yazmayı unuttum ETİS ELEKTRONİK / Mümtaz KÖSEOĞLU

Geri