Klasik gitarımın özelliklerini bilmiyorum

Elimde yıllar önce aldığım bir klasik gitar var "Prudencio Saez" markasının mod 31 modeli gitardan anlıyorum ama klasik gitarlarla ilgili çok bi tecrübem yok gitarın ağacını vs biliyorum hatta gitarın bayağı bi eski olduğunuda biliyorum (orjinal vernik çatlakları sesin aşırı gür olması vs) fakat elektro gitarda alışık olduğum şeyler klasikde yok yani seri numarası falan yok üstlerinde genel olarak klasik gitarların bu gitarı satmak istiyorum fakat alıcak kişinin ve benim herşeyi detaylıca bilmesini istiyorum ankarada yaşıyorum bu arada klasik gitardan fln çok iyi anlayın bir luthier vs varsa bana söyleyebilirmisiniz yada siz anlıyorsanız hani bu markanın yıllar içinde yaptığı düzenlemelerden fln tahmini bir yıl vs. yardımcı olursanız çok sevinirim. Buraya fotoğraf vs de yükleyebilirim sıkıntı yok

Mağaza satış fiyatı Türkiye'de 12.000 ile 13.000 lira arasında. Screenshot_20221004-232453_Chrome.jpg

google da aratamıyorsun öyle mi?

bu kadar zor mu? luthier gitara bakarak ne zaman üretildiğini yada ne revizyon geçirdiğini sana nasıl söyleyebilir?

gitar temiz mi, sapın durum nasıl bunu söyler, zaten alacak kişinin daha önceki sahibi mtv sini ödemiş mi, bakımı düzenli olarak yapılmış gibi derdi olmaz.

durumu iyiyse iyidir.

Geri